Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má dvoch?!

Príspevok v téme: Má dvoch?!
Derek

Mám vzťah ktorý trvá 3 mesiace......skrátene to napíšem pred 2 týždňami sa vyspala zo svojim ex ... a predvčerom tak isto celý ten čas ma vodila za noc...takže 2 krát za mesiac ale tvrdí že ma lúbi a chce byť so mnou a že jej je to ľúto no neviem čo jej mám veriť .... v podstate jej neverím už v ničom...plakala jak zmyslov zbavená a zostala pri mne celú noc a premýšlala..a nechce o mna prísť a ja absolútne neviem čo mám robiť...prvý krát by som to pochopil.. ale že druhý krát ? ved sex sme mali každý den a bol fakt dobrý a dlhý nerozumiem tomu aj ked som sa pýtal či kvoli sexu že asi preto lebo je zvyknutá 4 roky bola s ním pocity myšlienky možno .. je z toho frustrovaná a ja hotový .. nemožem zaspať nedá sa mi spávať len kávy pijem nevládzem

malcica1

lepsie teraz, ako neskor... 3 mesiace su relativne velmi kratka doba, rychlo sa z toho vylizes, neboj..
Ak to spravila raz, spravi to zas a moze sa u toho o zem hadzat aj krvave slzy ronit...rychlo prec, dievca to nema v hlave este upratane..

van Alden

to je fakt, ona neroni slzy preto, lebo lutuje, co spravila. Ona lutuje len to, ze si nato prisiel. Tohoto su zvacsa schopne zeny, ktore su bezcharakterne, vypocitave a bez svedomia. Alebo take, ktore nie su moc chytre a nemaju mozgove kapacity na predstavu o moznych nasledkoch. Koniec koncov, jedno ktory typ, obe su tragediou.

dalsi

Aj male dieta bude revat, hadzat sa o zem a ronit slzy, ked mu chcu zobrat hracku.

Riesenie - kopnut do prdele, nech zhori v lufte. Proste ju uplne vymaz zo zivota. Nenechaj sa vmanipulovat. Nepocuvaj ju. Ignoruj, akoby bola vzduch. Vyhybaj sa jej spolocnosti. Lebo jej slova ako jed, ta budu otravovat.

stanka292

naozaj naco cakas?! Ako sa to hovori, co sa stane raz sa uz stat nemusi, ale co sa stane dvakrat tak je pravdepodobnost, ze sa to este zopakuje. Naozaj Ti stoji za taketo trapenie? Radsej odist z kratsej cesty, naco byt s niekym kto si Ta nevie vazit :)

0vecka

ak nemas zaujem o otvoreny vztah tak tu fakt nieje co riesit... ak by ta podviedla po 5 rokoch tak nepoviem ale po 3 mesiacoch??? a boh vie ci to nebolo viac ako 2 x ....

van Alden

ja len nechapem, nac cim vobec rozmyslas.. odkopnut ju, ver mi, viem o com hovorim. Ja by som to spravil uz po prvej nevere.

LMarika

Keby ta podviedla po siestich rokoch vztahu, ze proste by si ju uz nudil a zatuzila by po novom sexualnom dobrodruzstve s novym chlapom, tak to by sa, povedzme, este dalo pochopit. Aj ked normalna by neurobila ani to. Ale ste spolu tri mesiace a ona ta podvadza? NELUBI TA, MANIPULUJE TEBOU, dokonca by som povedala, ZE TA NA SMRT NENAVIDI!!! Ano, nenavidi ta, lebo zena by po troch mesiacoch vztahu mala ziarit stastim a mala by mat motyliky v bruchu a mala by byt zalubena a v siedmom nebi. Podviest svojho chlapa MINIMALNE 2x v case prvych troch mesiacov chodenia dokaze iba zena, ktora ho nenavidi a nie taka, ktora ho lubi. PREC OD NEJ, CUNDRY JEDNEJ a daj sa vysetrit, ci nie si HIV pozitivny... a daj sa vysetrit na vsetky mozne pohlavne choroby, lebo od takej stetky ine ako pohlavnu chorobu schytat nemozes a ak ziadnu nemas, dakuj bohu aj vsetkym svatym, ze uchranili tvoje telo od takej skazy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má dvoch?! - Fórum - ZDRAVIE.sk