Trápi ma to

Príspevok v téme: Trápi ma to
smutnicek

Ahojte. Mám priateľa polroka. Obaja sme dospelí po dvadsiatke. Som panna, priateľovi som to nepovedala, ale som si istá, že to sám tuší. On už mal sex s viacerými priateľkami. Trápi ma to, že ja budem pre neho prvá, ale on už dievčatá mal :(

Rozísť sa sním nechcem, ani hľadať panica, s priateľom si veľmi dobre rozumiem a som spokojná s jeho povahou, priťahuje ma. Len toto ma trápi.

Boli ste už niekedy v takejto situácii? Ako ste sa k tomu postavili?

sewie

ale dievca, keby ta jeho predtym bola taka super, tak by s nou este bol! ano, k tej co bola prva bude mat vzdy specialny vztah, hlavne ked to bude pat rokov, ale z nejakeho dovodu sa to rozpadlo, ukoncil to, takze ten vztah uz nemal zmysel...moze mu na ne istym sposobom zalezat a to nezmenis, ale to neznamena ze ju este niekedy bude chciet ako frajerku...
navyse nie je vobec dolezite ktora zena bude prva, ale ktora ta posledna! ak ho mas rada, uzivaj si co je medzi vami a nekaz si veci zbytocne hlupostami a zybtocnym rozyslanim ako co skomplikovat...ber to od starsej zeny ˇ(29) ktora si toho stihla uz hodne pokazit kvoli priskoremu a zbytocnemu analyzovaniu a rypani sa "v problemoch" ktore nikdy problemami ani memuseli byt ! :)

smutnicek

stewia

Viem, ako to myslíš..ale tak on už mal pannu, keď on bol panic..takže to už nebude také ,,super" so mnou.

stewia

Neboj sa, chalani sú práve radi, že môžu mať dievča, ktorá je panna, ja to tej mojej dodnes vyčítam že keď sme spolu začali chodiť nebola ,,čistá,, lebo naletela debilovi a aspoň to upevní váš vzťah.

smutnicek

sewie

Trápi ma to z viacerých dôvodov...tak je to taká menšia nespravodlivosť, môže si ma porovnávať s bývalými, môže ma kvôli tomu nechať, že nebudem dobrá napr., ale hlavne z jedného dôvodu. Mal 5-ročný vzťah a to dievča bolo pre neho prvé, tak, že možno sa k nej tak naviazal a bude ju mať navždy rad a radšej ako napr. mňa a vždy ju bude niečo k nej ťahať, keďže ona bola tá ,,prvá". A ja už som len ďalšia v poradí.

sewie

preco ta to trapi? z akeho pohladu? ze tabude porovnavat? ze nebudes lepsia ako tie pred tebou? alebo ti pride ze je uz "necisty"?(len sa pytam, lebo nepises preco ti to vadi)

smutnicek

Bandolera

Mám 21..rozchod nechcem, lebo neviem či by som si našla lepšieho než on, lebo on je ku mne veľmi milý, dobrý, pozorný, ani na mňa netlačí. Mňa trápi to, že nie sme obaja bez sexuálnych skúseností.

Bandolera

No dievca, raz to muselo prist, a tym ze to budes takto riesit a analyzovat, si velmi nepomahas, skor sa len utapas vo svojom zmatku... Proste mas s kym, mas ho rada, tak nechapem preco rozmyslas nad rozchodom... (Ok, mozno keby si mala 15, ale v tvojom veku?) Si predstav, ze by si sa s nim rozisla, bola by si ale rok sama, stretla by si niekoho a zas by si to takto riesila? Prosim ta, sak sex je radost, tak sup, sup na to! ;-)

netrapsa

Tak mozes to zobrat aj z tej stranky,ze je vacsia pravdepodobnost,ze je po sexualnej stranke skusenejsi,bude vediet ako na teba,co by zase mohol byt vacsi problem,keby bol panic. Tak by ste obaja boli taki trochu "vylakani" v tejto oblasti. Bude mat teda vacsiu sebadoveru v tomto. Tym nechcem povedat,ze panici za nic nestoja,ale tak je tam taka neistota,kedze nemaju skusenost.