Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chráňte sa pred slnkom prírodnými olejmi

martinka1

baby, vyskúšajte opunciový olej bio, úžasný elixír proti vráskam, už dlho ho pravidelne kupujem na www.arganovyolej.sk

som maximálne spokojná a vrásky okolo očí mi pomaličky miznú

martinka1

baby, vyskúšajte opunciový olej bio, úžasný elixír proti vráskam, už dlho ho pravidelne kupujem na www.arganovyolej.sk

som maximálne spokojná a vrásky okolo očí mi pomaličky miznú

zuzi74

Malinovy olej je jeden z najlepsich opalovakov s vysokym UV faktorom. Som prekvapena, ze ho tu v clanku nespominaju.

erikuska

to som uz pocula ze prirodne oleje ako napriklad kokosovy je o vela lepsi ako ochranne kremy ktore predavaju v obchodoch

Miamama

Ahoj, ja som mala problem s mimoriadne suchou kozou najmä na rukach, predlaktiach a predkoleni. Koža mi až nepríjemne praskala a velmi to bolelo. V lete, pri vysokých teplotach to bolo ešte horsie. Nakoniec mi lekar odporucil mast Erevit, ktorý mi pomohol zjemnit kozu, uz mi ani nepraska. Super je na nom to, že obsahuje olivový olej

Leyla753

Na atopickú pleť je vo všeobecnosti náročné nájsť spoľahlivú a bezpečnú ochranu pred slnkom. Po pár ročnom osobnom testovaní mi sadol až Olej z malinových jadier predávaný feelgood-om. Páči sa mi postupný návrat k bio kozmetike a jej uprednostnenie pred syntetikou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chráňte sa pred slnkom prírodnými olejmi - Fórum - ZDRAVIE.sk