Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyzeram prilis mlado?

Príspevok v téme: Vyzeram prilis mlado?
indiekid

Mam 24 rokov a mnoho ludí si myslí, že mám 16-17 rokov. Možno je to pseudoproblém ale v poslednej dobe ma to začína trápiť. Hlavne čo sa týka vzťahov. Moje rovesníčky si myslia , že som ešte v puberte a ak "balím" mladšie baby ktoré maju okolo 16 tak sa mi to uz nezdá morálne z mojej strany a ked zistia kolko mam realne rokov tak si samozrejme zacinaju drzat odstup...

Filip TT

Poznáte takú tú klasickú príhodu z filmov, že nastupuje nová učiteľka do školy a školník ju považuje za žiačku? Tak mojej manželke sa to naozaj stalo :)

Sindilady

AHOJTE JA MAM TAKY ISTY PROBLEM ...DOST MA TO URAZA ZE MI POVEDUA ZE MAM NIECO ROBIT ALE CO?MAM 24 A TIES MI HADAJH NA 17 KTO PORADI

Wiking

Mnoho ludi vyzera mladsie, nez by si zelalo, a v starsom veku ich to pochopitelne tesi. Som rovnako stara ako ty, a detto, 16-17. Nechces sa dat dokopy? :D
Vek je len cislo, ide o to, nakolko si dusevne vyspely. Okej, obcas premyslam nad tym, ci ma nezadrzi policia, ked ma uvidi s mojim dvadsatosemrocnym priatelom.. :D
Ale tak musis si verit, a mozno ta sebadovera spravi starsim (pardon za to mozno :).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyzeram prilis mlado? - Fórum - ZDRAVIE.sk