Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je toto normálne?

Príspevok v téme: Je toto normálne?
mattias2109

Zdravím...mám otazku hlavne na chlapov ale mozu vyjadrit aj zeny svoj nazor z ich pohladu lebo predsa len zenske myslenie ja asi v zivote nepochopim!!!
Takze chlapi dokazete sa s babou ktora da najavo nezaujem (aj ked nepriamo) bavit ako keby sa nic nestalo a fungovat v pohode aj ked ste sa do nej zamilovali tak ze ju mate nonstop v hlave?? Lebo ja to nedokazem jednoducho! Pozvanie na drink ci kavu odmietla a o nejakom vylete vo dvojici nemoze byt ani len rec!! Pritom sa normalne bavi so mnoiuu,piseme si,smejeme sa a nikdy nezabudla na moje narodky ci meniny a samozrejme ani ja ne jej...No blizsie k sebe ma nepusti!!! Nedavno sa vratila z rocneho zahranicnehk studijneho pobytu a tak som sa jej priamo spital na priatela a ona mi pochvili povedala z vaznou tvarou ze nenasla takeho ako som ja!!! Vravim si parada vecer som jej zavolal s tym ze mam dva listky do kina a ona ze jej nie je dobre a pojde si lahnut...Na druhi den mi kamos povedal ze ju v ten vecer nahodou stretol aj s naj kamoskou v jednej cukrarni!!!! Chapete to????? Ja som asi magor...a pritom keby ze chcem najdem si babu hned ale jednoducho viem ze to nespravim lebo vidim len ju...Nedokazem ju ani len nenavidiet!!!
Dokazali by ste sa tvarit ako by nic? Lebo ja ked ju stretnem nemozem od nej odtrhnut oci a uz som sa par krat strapnil ze mi musela zopakovat co sa ma vlastne pitala...Da sa vobec takto normalne fungovat???
Ona ma 22 ja 24

luzahunter

Bol som na tom podobne. Neuveritelne ako su si ludia podobni :D

lenze tak ako ona ignorovala moj zaujem, ja som ignoroval jej nezaujem. dnes je moja :P

ale keby o kusok dlhsie ignoruje, ignorujem ja ju, a idem si inou cestou.

a netrap sa, zenu nepochopis, skor pochopis dilataciu casu

usmevny_den

lichotí jej tvoj záujem a necháva si zadné vrátka keby nemala s kým ísť von, nemá dôvod ťa "prepustiť", veď jej dvíhaš sebavedomie, bohužiaľ, niektoré ženské sú hrozne vypočítavé mrchy, čo už :D

ela1021

mam56 to napisal krasne ,,laska je najkrajsia vec aj ked sa pre nu trapis"...aj ked si mysli,ze by mal ist na liecenie :D :D
mattias2109 - uvazoval si nad tym,ze Tvoja ,,nedosiahnutelna" Ta mozno len docasne akoby skusa ci mas o nu skutocny zaujem alebo ju chces len dostat do postele? V dnesnej dobe by som sa jej vobec necudovala a poviem Ti,ze tiez by som sa snazila preverit si chlapa aspon takto,ze dokedy jeho zaujem vydrzi :) Aj ked by Ta mala poznat zrejme viac kedze sa asi stretavate aj medzi priatelmi.
Ani rada o docasnom preruseni kontaktu s nou vobec nie je zla,tak mozes aspon zistit,ci jej na Tebe aspon trochu zalezi,pretoze potom by sa mala ozvat sama ;)

diviak2015

ja ti neviem. nemusis to hned zavrhovat. to co ti poradila kafe je dobra taktika aj ked ona to asi tak ako ja nemyslela. povedz jej ale normalne co k nej citis, nie nejake citove vylevy a neklakaj si pred nu. a potom ju nejaky cas nechaj tak, skus ju trochu mat v pazi ako ti poradil otaznik. mozno by sa to mohlo posunut dalej ale takto si len stale kamarat. nechcem ti ani ja davat falosne nadeje a preto si od toho vela neslubuj. najlepsie by bolo kebyze sa popri tom poobzeras aj po nejakej inej. je totiz dost mozne aj to ze jej ako kamos vyhovujes a preto ta nechce otvorene odmietnut. co je od nej teda ale dost nezrele a nefer. ale co chces od 22 rocnej. ved je to decko blbe

van Alden

kamarat, ja ti nechcem tvoje rozhodnutie vyhovorit, si dospely chlap. Podla mna (ale to si myslia vsetci co ti odpisali), ze si len masiruje sebavedomie. Ak budes chciet ostat s nou v kontakte, ver mi, ze to bude len tazsie.. pre teba. Ver mi, ze kazdy z nas uz prezil rozchod (aj ked v tvojom pripade to nebol vztah) a vsetci vieme, ze cas vsetko zahoji. Zo zaciatku je to tazke, ale kym sa neodosobnis a nepretrhnes to, co ta taha ku dnu, dovtedy si nenajdes zenu, ktora by ta lubila. Lebo takto to mozes tahat este mesiace a roky a cim dlhsie, tym viac sa budes trapit. Tak ti drzim palce :)

mattias2109

vdaka za vsetki nazory zrejme bude pravda ze sa so mnou len hrá a som jej ukradnuty...kazdopadne teraz si neviem predstavit prerusit s nou kontakt alebo ju prestat vidat neviem ako by som to znasal predsa len takto mam moznost byt kvazi pri nej pocut jej hlas divat sa do oci...aspon nieco ked uz nic ine hoci slaba utecha...a vlastne mi zatial ani tolko nevadi ze obcas hapkam pri nej alebo sa inak strapnim aj ked neviem dokedy ma to bude bavit... preco nam toto baby robia? preco nedokazu hrat cistu hru???
diviak2015 - ked mi povedala ze nenasla takeho ako ja povedal som ze tak to som rad ale az neskor som si uvedomil ze to mohla misliet ironicky takze aj na tom moze byt nieco pravdy

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je toto normálne? - Fórum - ZDRAVIE.sk