Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnute nohy po korculovani

Príspevok v téme: Opuchnute nohy po korculovani
mirka169

Ahojte. Pred par dnami som bola na korculiach po dlhej dobe a korculovala som sa od obeda az do neskoreho vecera. Proste dost dlho. Ked som prisla domov vsimla som si, ze hore ako som mala stiahnute korcule mam cervene otlacene pasy. To mi zmizlo asi po troch dnoch.

Asi na stvrty den vecer som si vsimla, ze mam cele lytka tucne. Ked som rukou zatriasla lytko ani s nim nehlo. Teraz mi lytka asi trocha opuchli, uz sa aj trochu zatrasu, no opuchnute mam hlavne kotniky. Prstom som do toho stuchla a normalne mi tam ostala diera. Nieco tam mam a hybe sa to dnu. Uplne akoby som dala prst do cesta, take tam potom ostane...

Neviete niekto prosim, co to tam moze byt? Zajtra sa chystam uz k lekarke no teraz som sa uz naozaj zacala bat..

Pridavam fotku ako vyzerala moja noha na druhy den rano po korculovani. Nazivo to vyzeralo o dost horsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchnute nohy po korculovani - Fórum - ZDRAVIE.sk