Bojim sa smrti

Príspevok v téme: Bojim sa smrti
Lueška

Ako je uz z nazvu jasne strasne sa bojim smrti...raz som len tak rozmyslala nad smrtou a uvedomila som si niekolko veci... kazdy z nas raz zomrie a uplne zanikne(pre info nie som veriaca...zanikne uplne vsetko co vybudoval, co sa naucil proste cely jeho zivot ktory zil :( a to ma strasne trapi...ja sa nechcem nebyt a upadnut do zabudnutia.....
potom mam este jedno trapenie...mam 17 rokov a idem do 2. rocnika na strednej a trapim sa lebo neznasam skolu kvôli tomu ze ma zo spoluziakov nema takmer nikto rad a preto mam k skole taky odpor...prosim poradte mi ako sa s tym vsetkym vyrovnat lebo ja uz som zufala a nevladzem :((

Mironamraza

Dobri den chcem sa spitat mam starkeho v nemocnici a povedali doktori ze mu umiera mozog na co by som sa mal pripravit

miruska01

suhlasim s tym, ze tvoj strach zo smrti nie je hlavny problem. Ale tym vacsim problemom je skola. Skus sa o tom doma porozpravat s rodicmi, skus sa sama seba spytat preco je to vsetko tak, mozno najdes pricinu a mozno ked sa zacnes aj ty inak vnimat tak ta zacnu aj ini brat inak, lepsie :) myslim, ze je to o vyzarovani, ludia neradi nadvazuju kontakty s niekym, kto nema chut zit a je negativny. O tom viem svoje. Dlho som premyslala preco neustale je okolo mna menej ludi a uz ma tak nevyhladavaju a prisla som na to, ze je to preto lebo nemam chut zit a furt sa stazujem. Vsetko sa odvtedy zmenilo a kazde rano vstavam usmiata a stastna :)

javsakktoiny

vieš čo je smutne ? že nikto z týchto diskutujucich nepochopil že tvoj druhy problém, ten že sa cítiš sama a máš pocit že ťa v škole nikto nemá rád, je tvoj hlavný problém a to ohladne strachu zo smrti je len taký vedlajší symptóm. ah jaj. a ten hlavný problém by si mala hlavne riešiť.

sia43

Inac takyto prispevok tykajucibsa strachu zo smrti som tu uz ja davala. Na nejaku tu dobu som sa snazila nemysliet na to ale posledne udalosti, umrtia znamych osobnosti hned skoro po sebe a umrtie nestastnikov zachranarov teroristicke utoky, znova ma to vseko prinutilo zamysliet sa
Je to jrozne nikdy nevies kedy to pride. Mam obrovsky strach naco je potom zivot dobry ked aj tak vsetci umru :(.

Teen-Spirits

Kto neverí, tak ten má od duchov sv. pokoj.
Byť obeťou hry niekoho, kto si chce dokázať, že je silnejší, je o ničom.
Môžem ich mať všetkých v paži, aj keď verím, okrem Boha.

Teen-Spirits

Už keď ničomu neveríš, tak ver len tomu, že okultizmus ťa privedie do veľkého nešťastia, ak by si sa na to dala.
Neveríš? Skús.

,,,

šak sa pomodli za dobrú a šťastnú bezbolestnú smrť a budeš spokojnejšia
neboj sa,nebudeš prvá ani posledná čo odíde z tohoto sk.....ho sveta
a hlavne dobre sa staraj o svoje zdravie,aby si nemusela ísť tak skoro do neba..

Teen-Spirits

Keď si mladá, tak môžeš predpokladať, že ešte požiješ, rok, dva:-)
Treba sa snažiť rásť aj na duchovnej úrovni, aby si potom mala aspoň pocit, že si niečo pre seba spravila.
Keby nebolo nič, tak prečo by si mala byť teraz tu? Len tak, náhodička vesmíru, resp. okolností?