Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ignoruje ma, dokedy...

Príspevok v téme: Ignoruje ma, dokedy...
lienocka08

S priatelom sme 3,5roka spolu. Pred tyzdnom sme sa vratili z dovolenky kde bolo super. Mame vela spolocnych kamaratov, doteraz to fungovalo super. Tento vikend som bola na chalupe s mamou a bratom, frajer ostal doma. Aj v piatok aj v sobotu bol do rána vonku s kamosmi. Aj mi pisal ked bol vonku ze ma lubi. Ja som v nedelu dostala nejaky rapel a vykricala som mu, ze sa furt iba flaka, ze nesetri peniaze ako mi sluboval na dovolenke. proste uplne inu formu som mala zvolit, strasne som na neho kricala, potom uz za vsetko. Zlozil mi telefon a odvtedy ma ignoruje. to bolo v nedelu. Uz som sa mu x krat ospravedlnila cez sms, co mi je vazne a uprimne luto, ze som ho takto atakovala. Vcera mi iba napisal, ze som mu maximalne dvihla nervy, ze ten telefonat pocul jeho kamarat a hanbil sa za mna ako pes, ze ho mam nechat tak, ze on ked tak sa mi ozve ked bude on chciet. Ja som mu na to napisala, ze nech mi teda uprimne povie, ci mam cakat rozchod, alebo co, nech viem na com teda som, lebo tato situacia je uz pre mna neunosna. Zablokoval si moje hovory, aj na Whats app blokovanie. Tak teraz neviem absolutne nic. Na com som a to je najhorsie. uz zacinam mat pocit, ze niekoho ma a som zufala. Ako chapem urobila som chybu, ale zase takto ma nechat trapit? je to normalne? obavam sa najhorsieho. neviem co robit. pisat mu uz nechcem a zase tyzden cakat v tomto rozpolozeni je horor. schudla som uz 3kila od nedele co nic nejem :(

micucu

Lienocka, predpokladam, ze to dopadlo slzavym udolim :-(. Ale nesmut, najdes si ineho, a budes s nim stastna, uvidis :-)

cghuhsduh

neboj sa, vsetko sa deje pre nieco. Cely nas zivot je vlastne o koncoch a novych zaciatkoch. Bud sa to skonci alebo zacnete zase ale budete obaja zmenení...no uvidis sama budem na teba mysliet :) Budte k sebe uprimní loepsie ako sa potom zbytocne trapit a natahovat...bude to dobre :)

lienocka08

Ludia dakujem Vam, ste velmi mili. moc mi to dodava energiu v týchto tazkych chvilach, a na druhej strane mam okolo seba tak super ludi, co ma podporuju a este aj tu na fore, tak dakujem krasne. mame sa stretnut dnes o 18tej. ale priatel je velmi odmerany stale v sms. tak uz ostava iba cakat. vzdy lepsie ako neistota krasny den vsetkym

soffa

mne to pride tak,ze ty si na neho ziarlila,ze kym ty si bola s mamou a bratom na chate,on sa bavil s kamaratmi bez teba.No ani sa mu necudujem.ja by som sa tiez hnevala a to som baba.ved ma pravdu.chudak tu je on ,tak sa mu necuduj.mozno je z tvojej "hysterickej" prednasky zhrozeny a povedal si,ze co je vela to je vela.druhykrat vaz slova.mozno mu ten kamos co to pocul "poradil" ci chce mat doma taku hysterku..

lentak1234

ak chces ostat anonymna (co by asi bolo fer aj voci tvoj priatelovi atd :) ), tak neodporucam davat sem mail, ktory ide jednoducho vygooglit a zistit presne kto ste...

chrumkacka

To najlepsie ta este len caka...ak sa s tebou rozide zarucene si vezmes do buducna skusenost a budes vediet coho sa vystrihat s tym pravym....takyto chlap podla mna ten pravy nie je....asi som moc uz stara ....no moj nazor je ze ked niekto niekoho lubi nerobi take veci o kt.vie ze by dotycnemu vadili ... a ked to robi / rozne slecny fb a pod/ tak mu este par rokov chyba na ozajstny vztah .......teda neviem kolko Vam je rokov ale ja sama by som to asi zabalila v takejto situacii a pockala na nieco ozajstne kde budem pre dotycneho iba ja... ale to sa tiez dnes nenosi...ale.....najlepsie je sa dozvediet a okusit ako si vybrat a trpiet cely zivot...( po svojich nevydarenych vztahoch som vstala zo "sraciek" a povedala si...ved vsetko je tak ako ma byt..poucit sa a ist dalej....vzdy ist dalej...) drzim palce....ale ...co boli to raz preboli :-);-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ignoruje ma, dokedy... - Fórum - ZDRAVIE.sk