Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
renka78

s priatelom sme spolu dva roky, zaciatky boli dost zle lebo on to mal rozbehnute na vsetky strany, po pol roku som mu prisla na neveru a odvtedy sa stale len hadame, najprv som mu dala volnosti kolko len chcel, lebo som mu verila, hovoril ako ma lubi a do oci mi povedal ze inu nema, az siel do grecka ze vraj s kamaratmi a bol tam stou jeho milenkou
vtedy sa mi vsetko zrutilo, sebadovera total padla, aj ucta k nemu, samozrejme mi este opisal aky mali dobry sex vo vode a ine veci. slubil ze sa to uz nestane tak sme zacali spolu byvat.
samozrejme ja som v praci od pondelka do piatku do vecera a on robi v statnej sprave, cize denna nocna a potom tri dni volna samozrejme ked mam ja cez vikend volno tak on robi.
stale mi vycita ze mu dycham na krk ze mu stale pisem sms
a raz ked som neplanovane zostala doma tak bol cely cas nervozny. samozrejme prisahal ze ziadnu okrem mna nema
ja viem ze ho stale kontrolujem ale oni to maju asi v krvi byt neverni, aj jeho brat sa ide zenit po 10 rocnom vztahu a je mi luto jeho frajerky ten ju podviedol hadam s polkou mesta.
Vcera sme si boli vecer posedet s frajerom a ked sme sa vracali tak mi povedal ze sa chce rozist.
predtym basnil ze by chcel uz deti a ked som mu teraz povedala ze tak ich teda majme tak mi povedal ze so mnou nechce deti dalsia rana do srdca, hociaku slapku si vazi viac ako mna, ja uz fakt neviem co mam robit nechcem o neho prist ked sme spolu tak mi je snim super, len problem nastane ked niekde ide tak ja som na ihlach ze ma zasa podvadza, fakt neprajem nikomu, aj som myslela ze sa nadtym povznesem a zabudeme na tu jeho milenku ale ked ja mam furt pocit ze keby mal moznost tak ma podvede znova.

van Alden

prepac, ze to napisem, ale z velkej casti je to preto, lebo dievcata chcu hlavne co najvacsich frajerov a potom to takto dopadne.. no ze vies, ze ta roky podvadza a ty sama mu navrhnes ze by ste mohli mat dieta? Neviem kolko mas rokov, ale jedno viem, ze nemas absolutne ziadnu sebauctu. Ani nejmensiu aka moze byt. Cudujes sa, ze jeho milenka vedela o tebe a predsa ju to netrapilo? Vitaj v tejto prehnitej dobe, kde nevera, egoizmus, neucta k inym je vdaka mediam prezentovana ako moderny sposob zivota. Tradicna rodina, dovera a laska je prezentovana ako zastarany prezitok. bohuzial

renka78

lenze ona o mne vedela!
ked ja viem ze chlap ma niekoho tak dam od neho ruky prec

ked vedela ze ma priatelku na co snim liezla?

ohgodwhy

Uvedom si zopar zasadnych veci 1.) zaciatky boli dost zle lebo on to mal rozbehnute na vsetky strany, po pol roku som mu prisla na neveru --- UŽ VTEDY si ho mala kopnut do prdele a usetrila by si si rok a pol sračiek nervov a starosti.. ty jednoducho nemaš sebavedomie ani sebauctu vobec sa nepozeras na seba v tejto situacii.. nevažiš si samu seba, pohrdaš sebou, šliapeš si po vlastnej hlave pre niekoho kto ta od sameho zaciatku bral iba ako jednu z mnoho rozpracovanych moznosti.. a po polroku ta podkopol a ty chudera si tuto horku slinu prehltla a urobila zo seba este väcsiu chuderu.. co myslis sak on ked videl, jak ta ma v hrsti co vsetko si moze k tebe dovolit a ze ty to vsetko prekusnes a o teba nepride..co si cakala? Si enormne naivna.. este aj sama vidis ze jeho brat je taky isty ak nie horsi, sama si napisala, ze to maju obaja v povahe, v krvi. A zo seba si urobila taku klasiku.. sprostu ženu ktora ide po grazlovi aj keby jej mal napluť do tvare. Jedina chyba ktora je v tebe je ta, ze si nevažiš samu seba a riadiš sa vylučne emociami a ignoruješ fakty alebo ich zlahcuješ, ulietavas si na vlastnej naivite.. to ze ho neustale kontrolujes to je prirodzena reakcia na jeho prvotne akcie ako ten podvod ktore to v tebe vyvolali, on to len vyuziva proti tebe huči ti do hlavy ze to ty si trafena a ty si natolko citovo mimo, že mu to žereš aj s navyjakom :D ak by som to mal k nečomu prirovnať .. to ako keď Fico zakriči na dochodcov ze dostanu socialny baliček 50€ alebo že sa dvihne minimalka z 380 netto na 410 brutto :D ale tupa slovač si neuvedomi ze kontinualne stym stupne aj cena pohonnych hmot potravin a vsetkeho hoc len o par centov :D robi z teba debila a ide mu to lahko lebo tebe sa nechce premyslat.. radšej mu zožereš vetu "lubim ta" aj keby ti pri jej vysloveni oplul xicht :D. Btw, nenavist voči jeho milenke je uplne irelevantna.. si uvedom ze jeho milenka za to nemôže, nenavist ked uz by si mala pocitovat voci nemu, to on zbalil tu milenku to on ju klofol, pripadne aj z nej urobil debila kto vie :D cize robit jemu alibi ako sprosta a ju nenavidiet ..cisty nonsense :D mna ked podviedla zenska raz, tak som pocitoval prirodzene hnev aj voci tomu typkovi.. ale v prvom rade a najviac voci nej.. lebo to ona bola ta co sa snim vytrepala aj ked nemusela :D a dalsia vec pomstou voci jednemu aj druhemu nic nevyriesis.. iba klesnes na ich uroven ja som mal moznost byvalej rozbit v jednej chvili vztah, naskytla sa mi taka specialna situacia.. neurobil som to, nedokazal som to lebo som nechcel klesnut na ich uroven a vedel som, ze mi nebude o nic lepsie, uvedom si aj, že taketo veci lieči hlavne čas a odlučenie pripadne stretnutie inej novej osoby.. nesmieš v sebe živiť nenavisť lebo s nečim takym v sebe sa neda spokojne a kludne žiť, pracuj na sebe, začni si viacej všimať seba samu, začni sa mať konečne rada.

renka78

lenze ja mam pocit co mi aj on hovori ze chyba je vo mne, lebo ho neustale kontrolujem a ze sa nedokaze povzniest na to co bolo a ist dalej
ako fakt mam pocit ze sa snazil
len proste ju nedokazem dostat z hlavy lebo este aj byva v rovnakom meste
ja jej chcem ublizit nech trpi ako trpim ja

ona je teraz stastna a my v srackach

ohgodwhy

Sebaucta, sebavedomie, sebaXY dalsich veci nič??? Ale že absolutne nič? Nehnevaj sa namna ale načo si sem vobec pisala tento prispevok keď na bomby vieš, že 99% ludi ti na toto povie len jedno jedine slovo ktore mas vykonat a ty sama si ho pouzila uz v nazve temy. Sa zobuď z toho sna, normalne mam chuť zatriasť stebou, dať ti facku a zakričať do ucha "HALÓ" a za tym si dať triple facepalm ako Patrick Stewart zo Star Treku. Fakt nehnevaj sa namna ale sak sa do certa spytaj samej seba.. ved pokial nie si uplne retardovana tak si musis uvedomovať čo maš urobiť, že ho maš kopnut do riti odrezat kontakt, venovat sa svojmu životu, kamoškam/om a časom pride nekto dalsi kto si ta bude važiť. Fakt neviem načo si to sem pisala, si si vo vlastnom texte opisala X dovodov prečo, a spôsob riešenia si uviedla v nazve svojej temy.. si proste ulietavas na blbych emociach a nepouživaš mozog.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk