chcem babo ale moj pritel sa tomu brani....

Príspevok v téme: chcem babo ale moj pritel sa tomu brani....
loska

ahojte ja aj mj priatel by sme chceli babo ale on sa aj napriek tuzbe mat deti brani ma strach o zdravie dietatka boji sa ze bude chore alebo co..prosim poradte mi ako mu mam vysvetlit,ze na take veci nesmie mysliet a zeč sa nemusi bat ja viem stava sa ze dieta bude chore aj ked ani z jednej ani z druhej strany rodiny nie je vyskyt ziadnej vaznej choroby alebo postihnutia ale podla mna ked zena spolahlivo pristupuje k tehotenstvu a stara sa o seba tak ako ma tak sa nic nestane teda nemalo by sa dakujem vam za vase odpovede ....

mia

Trochu mi to pripada,ze on si mozno neni isty,ci to babo chce.Mozno sa len tak chce z toho vykrutit,nemyslis?Mozno,ty po tom dietatku tuzis viac,si zena,je to normalne.Chlapi,niekedy uvazuju trocha inac.Boja sa.Mozno su aj trocha zodpovednejsi,niektori.Chcu byt na to lepsie pripraveni.Byvanie,peniaze a tak.Nase materske pudy nam niekedy zakryvaju oci a tuzba mat dietatko je tak silna,ze si vela veci ani neuvedomujeme.Ale,drzim ti palce!

agina

Loska zrejme o tehotenstve a oplodneni vie tvoj priatel velmi malo.Skus ho do tychto veci viacej zasvatit, daj mu tip na tuto stranku a my mu to uz vysvetlime....

bez

loska Váš priateľ by si mal uvedomiť že keby sa na to pozerali tak jeho rodičia nebol by tu ani on.Držím Vám palce