Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo môžem očakávať do budúcna?

Príspevok v téme: Čo môžem očakávať do budúcna?
chlapeček:)

Som mlady chalan vo veku 25 rokov a takmer pravidelne chodim s kamosmi v piatky a cez vikendy ci volne dni alebo aj bezne vecer cez tyzden pijavat alkohol ako pivo, fernet, vodku atd. Podla toho naco mam chut v dany den. Pritom aj fajcievam a doslova zerem klobasy, slaninu ci spekaciky alebo ine grilovane ci udene papanicky najma ak je nejake to kulturne podujatie v meste alebo v inych mestach kam idem.
Ake zdravotne problemy a nasledky mozem z takeho pocinania mat v buducnosti? Mam sa obavat? Nedokazem sa toho zriect pretoze svoju partiu mam rad a zase ked som s nimi tak nemozem byt na sucho aby sa cudovali ze co nepijes, co ti je? Hned by ma vylucili z partie. By mi nadavali do mekysov a sracov. Je to nas styl ako si uzit koniec prac. tyzdna s kamaratmi.
Pytam sa lebo na druhy den mi je casto zle alebo ma len tak hocikedy pobolieva zaludok, hlava, vykaslujem a mam hnacky ci zapchu. Aj som nejake tie kilecka nabral za poslednu dobu.
Takze ako vidite moje zdravie do buducna? Mam sa obavat?
Vdaka ;)

usmevny_den

chlapeček, pravdaže to môže mať následky v budúcnosti, alkohol+cigarety+absolútne nezdravá strava - to je neskutočná záťaž pre ľudský organizmus, to vieš aj ty sám, takže nechápem načo sa pýtaš, keď aj tak nemieniš zmeniť svoj životný štýl, asi si sa chcel len pochváliť, proste pokračuj ďalej a za pár rôčkov si počkaj na svoju diagnózu :) (P.S.: nie som suchárka, ktorá občas "nezhreší", ale všetkého s mierou, chcem si udržať svoju telesnú schránku čo najdlhšie "prevádzky schopnú", lebo ako sa k svojmu telu správaš a čo mu dávaš, či dobré alebo zlé, všetko ti časom vráti...)

teplé pivo

zatiaľ čo sa tu dohadujete chlapeček sa práve niekde nalieva v bare vodkou a pofajčieva :DDDD a kašle na naše názory ktohovie...

luciano

anjelik vidno, že si žena a nerozumieš mužskému naturelu. Muž sa jednoducho nevie zabaviť bez toho, aby si nedal nejaký ten zlepšovač nálady. Vy, ženy to dokážete a preto nikdy nepochopíte túto elementárnu pravdu. Samozrejme, aj piť treba s mierou a väčšina mužov to vie. Je samozrejme otázka, či to "chlapeček" dokáže, ale už tým, že tu vložil príspevok dáva istotu, že pije s rozumom a že sa nikdy alkoholikom nestane.
Psychotropné látky, ktoré spomínam nie sú zakázané a nie sú ani návykové, pokiaľ sa užijú s mierou. Bohužiaľ, ty vyslovuješ súdy bez toho, aby si vedela o čo sa jedná.
Radíš tu také elementárne veci, ako zdravý životný štýl - to by malo byť predsa samozrejmé.

anjelik *

Tak veru neviem, čo je väčšia tragédia, či mladý, 25 ročný chlapec, ktorý pije a žerie, aby zapadol do rovnako debilne orientovanej partie a nebol mäkkýš a sráč, alebo 54 ročný pán, čo tvrdí, že je jaké rozumné dať si nezakázané psychotropné návykové látky a zapadnúť do partie veselých ožranov a byť triezvy najveselší. Nuž, zapila som revitalon radlerom a veselo sa zasmiala. :o)))
A z úcty k zdravému rozumu vám obom radím len toľko, že dobrá nálada, zmysel pre humor, schopnosť zapadnúť do akejkoľvek partie, sa neskrýva v žiadnej chémii, ale v mysli, schopnosti chápať a rozumieť a vyskladávať súvislosti. Alebo, jednoduchšie povedané, treba mať radosť sám zo seba a tú ponúknuť tým druhým, toleranciu k ich správaniu, nenásilnosť, nie snaha sa opičiť po nich a tým sa im približovať. A robiť to na úkor svojho zdravia. Naozaj je každé telo iné a ty nevieš, čo je tvojim osudom, ale rozhodne striedmosť a orientácia k zdravému životnému štýlu je rozumnejšia, ako dotazovanie sa druhých, že čo sa mi môže stať. :o)))

luciano

V podstate aj Ovecka aj Antika majú svoju pravdu. Ak nemáš dobrý imunitný systém a zdravú pečeň, môžeš skončiť ako invalid. Ja som mal výnimočnú výdrž, takže si zo mňa neber príklad. Ak ťa už teraz pobolieva brucho, je možné, že máš vredy, ktoré sa tvoria práve pri nadmernom pití alkoholu. Mna nikdy žalúdok nebolel, ani neviem, aké sú to pocity, keď bolí žalúdok. Striedanie zápchok a hnačiek je pri alkohole prirodzené, tak isto bolenie hlavy. Nuž a samozrejme kocovina. Poviem ti jedno tajomstvo. Mám síce 54 rokov a alkohol nepijem, ale stále mám priateľov, s ktorými si užívam párty, či opekačky, pričom priatelia pijú, ale napriek tomu mám výbornú náladu aj ja. Existujú totiž látky, ktoré vedia navodiť výbornú náladu a pritom to nie sú drogy. Tieto látky pri pravidelnom dennom užívaní tiež spôsobujú závislosť, ale ak to užiješ raz za 1-2 týždne, nemôže sa nič stať. Toto by som ti odporúčal, avšak tu ti nepoviem o čo sa jedná, aby ma tu niekto neobvinil, že nabádam k užívaniu psychotropných látok. To si musíš vypátrať sám. Len ti napoviem, že sa nejedná o zakázané látky, takže nehrozí, že by si porušoval zákon. Na týchto látkach frčia mnohí vysokopostavení managery, herci, ľudia od šoubiznisu, ale aj mnohí lekári. Bol by si prekvapený, kto všetko zo známych osobností to berie.

0vecka

ne nic sa ti nestane ludia co cvicia a zdravo sa stravuju su vlastne idioti...

ale teraz vazne.... pravdepodobne ti nieco odide zlcnik alebo take nieco ale zla zapadna medicina ti to vylieci a pravdepodobne dost priberies a mozno ta Alkohol trochu otupi a senzi senzus bude pre teba fajna muzicka.

Ono sice vzdy sa da ukazat na niekoho kto si fici a je ok ale na tych co zu su podzemou sa ukazat neda...

pusti si od nohavicu pochod marodu myslim ze to to dobre vystihuje.

luciano

Aj ja som tak v mladosti žil. Samé párty, pikniky, opekačky a alkohol sa lial prúdom. Pil som prakticky každý deň až kým som sa neoženil v 25 rokoch. Ale aj potom som sa aj s manželkou opíjal každý víkend, prakticky až do 40tky. Potom akoby uťal. Alkohol mi prestal chutiť a aj po jednom pive som mal kocovinu ako po desiatich. Podobne aj po jednom frťanovi mi bolo špatne. Dnes už úplne abstinujem. Mám 54 rokov a môžem povedať, že sa fyzickej stránke cítim vynikajúco. /klop klop/ Netrpím žiadnou chorobou, takže bujará mladosť nezanechala žiadne dôsledky. Takže sa neboj ani ty a užívaj si , pokiaľ si mladý a alkohol ti chutí, tak oslavuj. Žijeme len raz nie?

tvojezdravie

rakovina žalúdka, pečene, žlčníka, hrubého čreva, konečníka, pankreasu, močového mechúra, pľúc,
žlčnikové kamene, cirhoza pečene, akútny zápal pankreasu, žlčníka, žaludka,
infarkt, cievna mozgová príhoda

Žužova

rob si čo chceš,umrieme predsa všetci.može ťa zajtra zraziť auto tak neni o čom...ožieraj sa a rob všetky tie zdraviu škodlivé veci.. ved kto by chcel byť v dnešnej dobe mekkýš a sračka že :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.