Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rande u mna doma

Príspevok v téme: Rande u mna doma
Design

Ahojte,

mam hrozne milu a zlatu kolegynu. Mam pocit, ze ma o mna zaujem, ja o nu takisto. Obaja mame radi sledovanie filmov, konkretne hororov :) Chcel som ju zobrat na nejaky do kina, ale prave nic nechodi. Uvazoval som, ze by som ju zavolal ku mne domov, kde by sme si nejaky pozreli. Zda sa mi vsak, ze na prve rande nie je vhodne pozyvat zenu k sebe domov. Mohlo by to vyzerat, ze chcem na to hned skocit. Akeho ste nazoru? Je to vhodne?

kejra

Ja som raz chcela pozvat chalana domov, lebo sme v malom meste a nič nebolo otvorené. Nakoniec mi došlo, že nemám namontované lustre, a že to nevyzerá vábne, tak sme sa prechádzali po vonku :)

Nie! Je to mega nevhodné! :D Bud to odmietne, lebo si bude myslieť, že chceš len jedno...alebo pojde a keďže ty nechces len jedno, tak k tomu nedojde a si naveky vo friendzone :D

usmevny_den

záleží od toho čo očakávate od prvého rande, vo všeobecnosti platí, že domov sa pozýva hlavne za jedným účelom, nech už znie "dôvod" pozvania akokoľvek nevinne (pozeranie filmu, fotiek, zbierky známok či motýľov), je to skrátka nevhodné...veď ju najprv pozvi niekam von, na kofolu, zmrzku, vínko.. :)

odpovedam

v ziadnom pripade nie doma. ja osobne by spm z toho hned vycuvala, lebo ako sam pises, vyzera to, akoby si ju chcel len na sex.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.