Moja sestra je šialená

Príspevok v téme: Moja sestra je šialená
Bezmocna :/

Na zaciatok - moja sestra ma 13, chodi do 7 triedy a zboznuje twilight. Vlastne je tym posadnuta. Vsetko to zacalo pred polrokom, kedy jej mama kupila na narodeniny knihu twilight. Odvtedy precitala celu seriu!!! To je normalne, obycajna fanusicka poviete si. Avsak u nej to zaslo az pridaleko. Celu izbu si oblepila plagatmi s twilight tematikou. Uz skoro vsetky veci (peracniky, postelnu bielizen, oblecenie...) mala v motive twilightu. Zacala sa obliekat do tmava a vsetkym stale rozprava, ze ona je prava Bella, a ze niekde tam vonku ju caka skutocny Edward. Dokonca sa aj prefarbila, aby vyzerala presne ako Bella. Totalne sa z toho zblaznila. Raz mame volali zo skoly, ze namiesto pisomnej prace odovzdala lubostny list Edwardovi. Spoluziacky sa mame stazovali, ze im ukazala nejake rany na rukach. Zevraj to ma od Edwarda. Posledna kvapka bola, ked v obchode ukradla kartonovu postavu Edwarda. Rodicia sa na nu strasne nahnevali a vyhodili jej vsetky twilight veci. Ona vsak s tymi vymyslami neprestala. Mama je uz bezmocna. Stale jej vravim, nech s nou zajde za skolskym psychologom, ale ona odmieta. Za hocijake rady budem vdacna.

veronika89_8

suhlasim, chce to len cas. Sama casom pride na to, ze to prehnala, ze bola az posadnuta. A o par rokov sa budete na tom uz len smiat:)

BTD

Preboha má len pubertu. Aj ja mam izbu polepenu plagatmi Seleny Gomez,Justina B a iných spevákov. I ked uz za nimi nešaliem ako kedysi ale aj tak. O rok ju to prejde. Veď aj tak Twilight skončil :)

LMarika

:) Chce to len cas a prejde ju to. Trpezlivost a cas... Svojho casu sa partia spoluziacok z Cirkevnej zakladnej skoly pripravovala na sviatost birmovania. A akeze ine birmovne mena si zvolili, nez Melania, Viktoria, Ema, Geraldina? Podla Spice Girls predsa... zatial, co ziacky inych zakladnych skol mali birmovne mena vybrate podla zivotopisov svatych, ktore si svedomito nastudovali. Preco vlastne? Ani jedna z tych "cirkevnoskolacok" do cirkevnej ZS ist nechcela. Tie dievcata mali iba nabozensky zalozenych rodicov, ktori ich donutili dat sa do cirkevnej ZS preradit. A baby raz a navzdy zostali rebelkami a ani skola takehoto typu na tom nic nezmenila. Pravidelne hravali s chalanmi po vyucku u tej, ktora prave nemala doma rodicov, vyzliekaciu flasu... za ktoru dostali aj dvojky zo spravania :) Aj po rokoch na stretavke mali na co spominat :)