Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzel sa kontaktuje s byvalou virtualne

Príspevok v téme: Manzel sa kontaktuje s byvalou virtualne
zakonita

Dobry neskory vecer.
Asi pred rokom som prisla na to, ze manzel si dopisuje s byvalou. Najprv som uoribila cirkus, ale tvrdil, ze sa mu sama ozvala /vyhladala ho/ a ze vraj o nic nejde, ze chcel byt len slusny a odpoveda na komunikaciu.A vraj to to skonci.
Lenze nic neskoncilo. Manzel predomnou ukryva telefon, tablet aj PC. Inak je vsetko OK, zostal ku mne aj k detom rovnaky, je mily, zodpovedny a spolahlivy, ale tieto tajomstva ma znervoznuju a vyrusuju. Kedysi nechaval telefon normalne na stole a bars kde /nikdy som mu ho nekontrolovala, az na tu jednu sms, kt. som nasla, ked som zdvihla svokrovi telefon/.
Teraz najprv kym svoje Veci poschovava citim z neho nerozitu. Nepytam sa, nesliedim, ale uz sa stalo, ze vonku pred branou sa doslova prelakol, ked som ho videla telefonovat.
Mam to nadalej ignorovat?
Uz som mu povedala, ze ma to uraza /celkom pokojne/, ale zareagoval dost neprimerane.
Mam po tom patrat??
Mam cakat, kym to prejde??
Sama som si dopisovala s jednym clovekom, uplne nezavazne a odislo to do stratena, tak nechcem jemu vycitat, to, co som sama prevadzkovala :).
Ja sa nebojim, ze by ma chcel opustit, ale zda sa mi to bt uz dlho a predsa-len, poznaju sa osobne, kdezto moj dopisovatel bol len pismenkovy. Co by ste robili vy?
Moj muz o tom hovorit NEBUDE /je taky/. Zostava mi len patrat. MAM? Aj to sa da.

Bandolera

Podla mna, ked niekto nema CHARAKTER a UCTU, voci svojmu partnerovi na to, aby odolal roznym pokuseniam vypisovat si s opacnym pohlavim, tak mu v tom nic nezabrani, ani vycitky, ani plac, ani keby sa ten jeho partner na hlavu postavil...

Bandolera

Podla mna, ked niekto nema CHARAKTER a UCTU, voci svojmu partnerovi na to, aby odolal roznym pokuseniam vypisovat si s opacnym pohlavim, tak mu v tom nic nezabrani, ani vycitky, ani plac, ani keby sa ten jeho partner na hlavu postavil...

asi takto

Podla mna nejde o to,co mu manzelka nedava-nemusi to byt automaticky jej chyba.Ono pre manzela je to vzrusujucejsie ako si pisat s manzelkou,to je pochopitelne a nie je ona vinna.Sama som vydata a viem,ze tiez mam niekedy chut si s nejakym muzom pisat hoci mojho manzela lubim je ku mne dobry mily aj k detom a komunikacia nam funguje.Ale tuzba spoznavat nove je v kazdom,ide o to,co s tym dany clovek urobi

Delete 2

A čo tak zamyslieť sa čo tvojmu manželovi chýba?

Ľudia sú rôznorodí a určite nájdeš vždy niečo lepšie, nové a neobjavené, čo splní tvoje očakávania. Lenže...

Čo mu dávala ona a čo mu ponúkaš ty? Vždy je základ pochopenie a dôvera. Ak nekomunikujete prirodzene tak to vo vzťahu aj vyzerá. Ju si vybral pre niečo, teba si tak isto pre niečo vybral. A vieš, človek väčšinou inklinuje k podobným partnerom. Čiže môžete mať obe presne tie isté vlastnosti, no s tebou má napr. lepší sex a s ňou sa vedel lepšie porozprávať.

Čo s tým spraviť? Hm, veľmi ťažká otázka. Partnera to nesmierne bolí a trápi ak sa takéto niečo deje a viem ťa pochopiť.

Dám ti radu, skús si s ním písať aj ty, normálne tak anonymne cez net. Možno nevyhľadáva vyslovene bývalú ale potrebuje niekoho, kto by ho pochopil a bojí sa na teba obrátiť. Viem, že to znie divne ale...

luzahunter

tak ta moja tiez pise si s ludmi z minulosti.. netusim s kym a podobne, ale logika mi hovori, ked pes chce kusnut, najde si milion moznosti.. take jednoduche by bolo zistit co kde s kym, ale naco.. to je tak zbytocne.. ludi neovladneme.. len im musime dat dovod aby si nas vazili.. a ked nie, chyba bude na opacnom konci dratu.

na tvojom mieste by som z recesie skusil tiez schovavat si mobil, alebo heslvoat co sa da (POZOR, nezabudnut hesla), pripadne ked vola kamaratka, tak odist von dotelefonovat a podobne..

vacsinou plati, ake pozicaj, take vrat, alebo pravidlo zrkadla - robit to, co robia nam.. (ked uz dobre slovo nepomoze)

0vecka, pozdravujem, ako sa dari?

sandrička567

velmi dobre si pamatam ako mali moji rodicia velmi dobry vztah navzajom pred sebou nic neskryvali az kym otec nezacal telefon zo sebou nosit aj na zachod a ako mama doteraz hovori, ten ked mal len slipy oblecene tak by si mobil strcil do nich len aby ho nenechal jej na dosah a pritom mu nikdy nic nekontrolovala. Je tazke radit v takejto situacii, pretoze kto si to nezazije tak to nepochopi :/

0vecka

ale saq podla toho co hovori tam asi nic nieje len mozno Dostal chut na byvalu pochybujem ze by sa kvoli nej rozviedol...

daniuska

Spravanie tvojho muza nasvedcuje tomu, ze naozaj nieco taji a pravdepodobne je stale v kontekte s danou slecnou. Ja by som ho postavila necakane pred hotovu vec, ze chces vidiet jeho tablet a mobil, ak ti ho odmietne ukazat v dany necakany moment, skor, nez stihne vsetko pomazat, znamena to, ze tvoje obavy su opodstatnene.Kazdy ma pravo vediet, nacom v zivote je u partnera. Zit s pocitom, ze sa musim o lasku svojho parntera delit s niekym inym, je dost neprijemne. Zalezi len na tebe, ci chces zot dalej s muzom bez hadok a s pocitom, ze nic nevies, ale iste tam nieco bude..., alebo , na rovinu ho postavis pred hotovu vec a budes ziadat vysvetlenie. V tom druhom pripade riskujes, ze sa rozidete, lebo pokial je prenho ten druhy vztah dolezity, moze to az tam spiet. Ak on nema uprimny zaujem skoncit to, neskonci to a ty mu takto, nepriamo, mozes napomoct, aby sa pod vplyvom natlaku z tvojej strany jednoducho odstahoval. Ale tak, ci tak, podla mna, zit v predstieranej hluposti asi nechces, preto ho konfrontuj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manzel sa kontaktuje s byvalou virtualne - Fórum - ZDRAVIE.sk