Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem ísť na kúpalisko so šampónovou farbou na vlasoch?

Príspevok v téme: Môžem ísť na kúpalisko so šampónovou farbou na vlasoch?
Debora

Ahojte,včera som si nafarbila vlasy šampónovou farbou(červenou) keď som si išla po farbení umyť vlasy tak mi stále šla farba dole z vlasov a to aj po 20 minútovom tečení vody na nich.Nechala som to tak dnes som si ich šla umyť zasa ,a zasa mi išlo kopu farby dole ..ale vlasy mam stále červene. Tak by som sa chcela opýtať či neviete kedy mi to prestane alebo čo mám preto spraviť ,a či vôbec môžem ísť na kúpalisko s takýmito vlasmi. Za odpovede vám vopred Ďakujem :-)

sewie

Debora, nie! nemozes si macat vlasy na kupalisku. samponova farba nie je permanentna cize sa vymyva cize ti pojde z vlasov dole zakazdym dokym sa na takych 80-90% uplne nevymyje. ja som mala fialovy sampon , bola som na festivale, zacalo prsat a mala som fialovu celu tvar...
ak si namocis vlasy v bazene...bude trapas...

zdenka6

ja som bola na kupalisku s cerstvo nafarbenymi vlasmi a bola to celkom sranda ked voda okolo mna zacala byt oranzova a vsetko mi stekalo po tvari a krku :D vsetci sa bavili ale ja veru nie :) mozno by pomohlo keby si si nenamocila hlavu ved aj tak sa da nie?:)

hella524

Tak teraz ešte kým ti to farbí tak určite nechoď na kúpalisko aby sa nestalo niečo čo potom môžeš ľutovať :D

Skús použiť nejaký šampón na udržanie zafarbených vlasov, možno to pomože :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem ísť na kúpalisko so šampónovou farbou na vlasoch? - Fórum - ZDRAVIE.sk