Priatel sa kamarati s byvalou

Príspevok v téme: Priatel sa kamarati s byvalou
Kriskros

Sme s priatelom par mesiacov.. ked sme spolu zacinali vedela som ze su so svojou ex kamarati,a nevadilo mi to,, ovsem obaja sme si pod tym predstavovali nieco ine,, jeho byvala ma stale kluce od jeho bytu aj po dvoch rokoch co spolu nie su, kazdy den mu vyvolava, poziciava si od meho veci, poziciavaju si peniaze medzi sebou, neustale od neho nieco chce, ked sme bol na vikend prec tak u nas dokonca prespala. Vypisuju si, informuje ho o vsetkom co sa jej stalo.. je to ako keby boli stale vo vztahu, ale nez sexu.. ja to uz nemozem vystat, som neustale v strese, som nervna.. zacinam sa spravat ako hysterka, a to mi nie je ani trosku podobne..bol s nou pozerat byt ktory sio na chce kupit.. tvrdi ze su len dobry kamarati,a ze s nou uz nikdy nic nechce mat..ja mu to aj verim, ale to co robi ona ma privadza do sialenstva..viem ze keby som mu dala na vyber tak?si vyberie ju..aj preto zvazujem rozchod

zuzi74

Tak presne takto by nemala reagovat a znizovat sa k nejakemu vysvetlovaniu a dohovaraniu jeho byvalej.
Naviac ak si je zakladatelka temy ista, ze by sa jej priatel vratil k byvalej, tak by som nad rozchodom rozhodne uvazovala.

Tiezzena

Vies co, ja keby som bola tebou, tak by som si ju niekde pockala a zacala jej jasne a zretelne a trocha mierne nahnevanym hlasom hovorit, nech s tym prestane. Nakoniec by som povedala taku ustipacnu poznamku ,,je smutne, a nanajvys trapne ze sa o seba nevie postarat dospela zena'' a este by som sa na tom zasmiala nech to vidi. Ak by s tym neprestala, tak by som si ju zase pockala a kludne jej strelila facku. Taka vychodna nezaskodi.

Nina.

Keď vieš, že ak by si mu dala na výber a on by si vybral ju tak nie je o čom. Ten rozchod je najlepšia možnosť v tomto prípade.

sewie

vies skus sa na to pozriet aj z jej strany...bol jej prvy...to je nieco vynimocne a vo vztahu ide o viac nez o sex,...takze zrejme boli aj dobri kamosi....ako partnerom im to nevyslo, ale stale im na sebe zalezi, a ona nechce stratit toho kamosa co v nom ma...ja to chapem, aj ked je pravda ze by sa mala uvedomit a sama od seba dat priestor jeho novemu vztahu...ak mas niekoho skutocne rad, nesliapes mu po stasti, aj ked to boli...neviem co je ona za osobu, ale trosku sudnosti by jej bolo treba.

zuzi74

Ju prefackat??? Snad by si sa na to neznizila.
Skor tvojho priatela. V prvom rade on si ma uvedomit, ze ma novu priatelku (teba) a chovat sa aj podla toho.

Kriskros

Mozno by este stalo za zmienku, ze ked spolu zacali mala uz 22 a on bol jej prvy, ci chlap, ci milenec,, boli spolu 3 roky a zili spolu,,je na nom neskutocne zavisla.. neviem ci ju prefackat aby sa spamatala alebo to nechat tak a vykaslat sa na vztah

Kriskros

Ja som jz skusila vsetko,, cysvetlovat s chladnou hlavou, hadat sa,,zakazdym to dopadlo rovnako,, to co medzi nimi je je normalne, ja to zle vidim, a ako kamaratky sa jek nevzda