Čo sa deje na firemných večierkoch a podujatiach?

Príspevok v téme: Čo sa deje na firemných večierkoch a podujatiach?
frajerjej

Mám priateľku, chodíme spolu 4 mesiace, ona pracuje v jednej firme a tento víkend ide na jedno ich firmou konané podujatie na firemnej ubytovni v rekreačnej oblasti. Idú na poobdie až do neskorého večera. Čo sa deje na takýchto podujatiach? Mám obavy aby ma nepodviedla lebo má dosť mladých kolegov a ona je pekná a príťažlivá aspoň pre mňa. Ako viem že má ma rada ale alkohol a zábava robí uvolnenú atmosféru a deje sa aj to čo človek nechce. Ako tí čo chodíte na takéto firemné akcie čo sa tam deje, ako to prebieha? Ona ma upokojuje že nebude piť len symbolicky ale čo ak budú piť vo veľkom tí muži a budú si k nej dovoľovať a obťažovať a vábiť ju?
Ďakujem za príspevky vaše vopred

van Alden

tak to je pekne blbe. Ja ked som bol naposledy na firemnej akcii, to uz ale budu aj 3 roky, tam bola strasna haluz. Vsetci sme sa ozrali vratane bossa a sli sme potom na diskoteku, kde sa pokracovalo. Ale rozdiel bol taky, ze kazdy si mohol priviezt partnera/partnerku. Dobre sme sa zabavili az do rana. No hej, zvykne to byt divoke, hlavne ak je dobry kolektiv. Aj v predoslej praci som bol na firemnej, v jednom podniku, ktory si sef rezervoval. A opat si kazdy mohol doviezt partnera. A nebola to mala firma, vyse 20 zamestnancov.

Bbaranok

ovecka lepsie zpoznali a niektori aj zbozkavali a pomilovali ze? :-D
Frajejjej pozri sa na vec takto, ono to moze skoncit vselijako a nijako. Moze to skoncit tak ze pridu zacnu jest, tancovat, pit a smiat sa a kecat a potom pojdu domov.
alebo aj tak ze niektori sa spiju viac a zacnu s kolegynami a kolegmi flirtovat ale to stale nic neznamena lebo ked na druhy den vytriezveju budu sa citit trapne a budu sa opat spravat ako bezne v praci.
alebo moze to skoncit aj tak ze si niektori kolegovia viacmenej padnu do oci a z nevinneho flirtu vznikne vztah. Ale to ty nikdy nemozes vediet tak ako ani ona to nevie. Netrap sa tym co moze byt. Nechaj veciam volny priebeh lebo si narobis vredy. Radsej si pust piesen na lepsiu naladu ;-D Cau!
www.youtube.com

pokojny

Nechápem, na čo sú dobré takéto akcie. Iba to prináša neistotu do vzťahov. Ako keby nestačilo ísť chvilu posedieť a domov

lily274

A ako je to na čisto mužských akciách? :) Volajú si baby alebo sú slušní? :D Nie, nemám frajera, čo ide na akciu. Len ma to zaujíma :D

0vecka

no nevim ja som bol unas na par firemnych akciach ale tak 50 % tam bola na totalku... dokonca v starej firme bola aj bitka :) zalezi od firmy... ja tam uz nechodim lebo posledne co potrebujem je uprimny rozhovor so sefom alebo nejakym kolegom...

Natália5555

Vieš čo je LÁSKA? Láska je 100% dôvera voči tomu druhému človeku, úcta ze ho nebudeš podozrievať po 4mesiacoch vztahu ze je ta ten druhý schopný podviezt. Prepac tento vzťah s tvojim pristúpom je odsúdený na zánik.
Ak chceš vediet co sa deje na firemných večierkoch poviem ti to lebo som bola na takych... pije sa do nemoty, huli sa tráva a potom to skončí grupacom, si spokojný? Ale milovať niekoho znamená veriť mu a nepodviezt ho .. To je skutočná LÁSKA , ak toto vo vašu vztahu nieje neviem neviem ako to chcete dalej ťahať.

Biela Kobra

Dobre si ma rozosmial :D Myslím, že nejaké tie sexuálne orgie na firemných podujatiach sa dosť preceňujú a väčšina z nich je mestský mýtus :)
Ak chceš vedieť, ako to ide u nás: Raz do roka máme grilovačku alebo guláš niekde na chate a 1-2-krát do roka večierok. Na chatu prídeme, dáme si príchodné, niečo pojeme, debatujeme, varíme alebo opekáme, najeme sa, pomedzi nejaké to pivko alebo vínko, debatujeme, športujeme, neskôr poobede prídu autami manželia a manželky s deťmi, tie pojedia, čo zostalo, posmejeme sa a ideme domov. Na večierkoch sa najeme, tancujeme, debatujeme, čo to popijeme, debatujeme, tancujeme, popijeme, od siedmej večer už len jeme a tancujeme, lebo ráno by sme nafúkali, a ideme domov. A kto je slobodný alebo ho doma nik nečaká, ide do baru a ráno si vezme dovolenku. To je všetko :D
Ak ti chce zahnúť, tak rozhodne nie je odkázaná na nejakú firemnú akciu. Ak jej neveríš, daj jej pás cudnosti, ale nie som si istá, či má takýto vzťah zmysel. Proste nerob z komára somára, ak sa žena vždy vráti k TEBE, tak nerieš, kam chodí vo svojom čase.

Prezyvka055

To sa nemusis bat ze ta podvedie, maximalne sa tam ozerie, na takych vecierkoch sa zvykne chlastat do nemoty.

miki26

Všetko záleží od firmy, mieste podujatia (hotel môže mať riziká) a bossa :D Pokiaľ je benevolentný dá sa robiť všetko tak nepochybujem, že sa môže skončiť to všeliako aj nie najlepšie. Bol som raz na večierku expriateľky na firemnom večierku a tam bola taká šéfka, že nedovolila ani vypiť nikomu :D Museli všetci tancovať celý čas asi 7 hodín povinne ako trúby výnimka 2 jedlá. Ona celý čas stala tam pri stoloch a dozerala, aby nikto tam neliezol. Keď aj liezli tam tak hneď ich otáčala. So slovami, že tancujeme tancujeme celkom smiešne to vyznelo asi od 60tničky :D