Čo sa deje na firemných večierkoch a podujatiach?

Príspevok v téme: Čo sa deje na firemných večierkoch a podujatiach?
frajerjej

Mám priateľku, chodíme spolu 4 mesiace, ona pracuje v jednej firme a tento víkend ide na jedno ich firmou konané podujatie na firemnej ubytovni v rekreačnej oblasti. Idú na poobdie až do neskorého večera. Čo sa deje na takýchto podujatiach? Mám obavy aby ma nepodviedla lebo má dosť mladých kolegov a ona je pekná a príťažlivá aspoň pre mňa. Ako viem že má ma rada ale alkohol a zábava robí uvolnenú atmosféru a deje sa aj to čo človek nechce. Ako tí čo chodíte na takéto firemné akcie čo sa tam deje, ako to prebieha? Ona ma upokojuje že nebude piť len symbolicky ale čo ak budú piť vo veľkom tí muži a budú si k nej dovoľovať a obťažovať a vábiť ju?
Ďakujem za príspevky vaše vopred

zuzi74

Ked vies ze ta ma rada, tak co riesis? Naco sa stresujes?
Ked ti tu napisem, ze na niektorych firemnych vecierkoch sa zamestnanci ozieraju ako dogy, budes pokojnejsi? Pretoze tak to zial na niektorych vecierkoch chodi. Malo ludi sa dokaze zabavit bez alkoholu, alebo sa ovladnut v piti.
Zalezi hlavne na tvojej priatelke ako sa postavi k pitiu alkoholu a hlavne podgurazenym kolegom. Pokial je normalna zena, tak si nenecha dovolovat od chlapov a pokial jej nebude vadit obtazovanie, mas smolu.

tasty

keď jej už teraz nedôveruješ, tak prosím ťa čo je to za vzťah? ak ťa chce tak ťa podvedie, a ty sa môžeš postaviť aj na hlavu

dôvera je základ v zdravom partnerskom vzťahu, ak nie je ten vzťah nemá perspektívu do budúcna