Ísť do toho alebo to nechať tak?

Príspevok v téme: Ísť do toho alebo to nechať tak?
Matthewa

Ahojte, prosím poraďte mi mám 32r. a vždy som mala problém nájsť vhodného partnera k sebe lepsie povedané nemala som šťastie v láske. Ale nedávno som spoznala chlapca 25r. začali sme sa stretávať a rozumieme si velmi dobre ale zatial len ako kamaráti, nič medzi nami nieje, trocha to ja brzdim lebo neviem co mam robiť, je tam predsa ten vekový rozdiel ktorý mi vadí, niezě by to bolo vidieť to nie mne tipujú oveľa menej koľko mám, ale predsa ja hľadám vzťah do budúcnosti.. chcem rodinu deti atd. a on neviem co možem od toho očakávať a sklamania sa uz bojím. Neviem ci ist do toho, ale sa na to vykašľať kým to nieje vazne, lebo akosi myslím naňho a ťahá ma to k nemu take pocity som uz davno nemala pri nikom takze z toho mam obavu prave z tých svojich pocitov. Prosím Vas názor co robit? dakujem

kavickarka

ked neskusis, tak neskor to mozes lutovat... na druhej strane, on ma 25, este sa mozno nebude chciet viazat... moj priatel ma tiez 25 a neciti sa na rodinu ani na manzelstvo, jednoducho chce byť volny...ja som tiez od neho par r.starsia, a mam pocit ze uz mi tikaju biolog.hodiny... velmi tuzim sa vydat, mat deticky, nevahala by som ani sekundu... aj ked ho milujem a tak trosku trpim v tomto vztahu, lebo raz sa vyjadril, ze deti nechce mat :( neskor hovoril ze chce ale az niekedy v buducnosti.. obcas mam pocit ze nevie co chce a nas vztah nema vyznam... ALE, na druhej strane, mam par znamych-chlapcov okolo 22-26, co sami parkrat povedali ako velmi chcu mať už deti a rodinu, len nevedia najst tu pravu... takze podla mna by si to mala skusit, mozno ta chlapec už teraz velmi lubi a si jeho vyvolena, skus to, aspon kym sa viac nespoznate a uvidis, co z toho bude. Drzim palce

sewie

nejde o to kolko rokov ma v obcianskom ale ako na je na tom psychicky, rozumovo...ved sa musis najskor zistit ci sa zhoduju vase ocakavania do buducnosti, ci ty uz by si chcela o nejaky rok dva deti a ci by chcel on tiez, alebo si chce on este len uzivat...ved snaz sa ho spoznat, zistit ci ste kompatibilni v planoch do buducnosti a potom uvidis....kamoska ma o 7 rokov mladsieho manzela a su super stastny...