Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Pridusená láskou"

Príspevok v téme: "Pridusená láskou"
ninka5484

ahojte uz nadpis hovorí o com bude asi moj problem.. s priatelom sme spolu kratko mam ho rada je to fajn clovek ale ta jeho laska ma az ,,dusi,,... proste je to taky tip cloveka pre ktoreho som stredobodom vesmiru nema zaluby nechodi von nevie si bezomna spravit program proste cely den ma riesi a uz mi niekedy tak neda dychat taktiez ma stale kontroluje vola mi do prace ked nemam cas dvihat a hodinu sa rozpravat tak sa hneva.. proste je to take 30 rocne dieta.. ja mam 25r.som zasa uplne ina dam partnerovi volnost mam zaluby mam priatelky s ktorymi sa stretavam nemusim partnerovi volat 24 hodin denne a este aj do prace. zo zaciatku to nebolo take ako teraz no zle je to ze on to s tou laskou strasne prehana a mne uz to lezie nanervy riadne hlavne tie telefonaty do prace.jasne niekto si povie ake mam stastie ze ma lubi no ovela radsej by som prijala niekoho kto namne takto ,nevisí,, ked sa o tom s nim rozpravam tak zasa zacne ze ho nemilujem potom sa somnou nebavi a takto to ide stale dokola.. mam ho rada ale ta jeho povaha by mi velmi vadi. mali ste takeho partnera?

sob rudolf

Mala som takéhoto partnera, ale NAŠŤASTIE už nemám. Ak si pre partnera jediným zdrojom životného šťastia, nie je to v poriadku. Partnerov máme na to, aby sme sa s nimi o šťastie delili, nie na to, aby sme vôbec nejaké šťastie získali.

odpovedam

to nie je laska, vola sa to zavislost. konkretne jeho pocit hodnoty zavisi od mnozstva pozornosti, ktory mu venujes, preto si to takto vydobija. s laskou to nema nic, on sa v skutocnosti nenavidi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Pridusená láskou" - Fórum - ZDRAVIE.sk