Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hanbi sa za mna?

Príspevok v téme: Hanbi sa za mna?
Snubenica02

S priatelom chodime spolu nieco vyse rok a pol, nedavno sme sa zasnubili. To by bolo pekne, ale...
Problem je v tom, ze spolu velmi nechodime von, a ked uz, tak do podnikov zabavit sa. To by bolo tiez pekne. Avsak velmi rada by som s nim chodila i do prirody, okupat sa, korculovat... Ked na to zavediem rec, odbije ma. Teraz som mu ale volala - mali sme sa stretnut - a povedal mi, ze to nepojde, pretoze isiel s kamosom na kupalisko. No super. A preco ma sakra nevzal?! Nespytala som sa ho, som taka, ze to skor dusim v sebe a - iste, mala by som mu polozit i otazku v nadpise, ibaze sa bojim, ze ked zisti, ze ma to trapi, ziska nado mnou prevahu, co vonkoncom nechcem. Mimo mesta sme boli spolu len jediny raz.
Co teda myslite? Moze to byt znak, ze sa za mna pre nieco hanbi, alebo co? :(

Snubenica02

Ach, tak to ste ma veru vobec nepotesili. Sakra. A co teraz?
Delete 2: Je to teda najma o tom? Treba ho "dokopat" do rozhovorov, hoci mu to mozno obcas nebude dvakrat po chuti - a, pravdupovediac, mne tiez nie, pretoze, ako pisem, casto veci, a i podstatne, dusim v sebe. Neviem preco.
usmevny_den: To snad nie :( Vidis to naozaj takto? On vie inac byt aj pozorny, vsetko, vie ma upokojit, rozveselit - ale i poriadne nasrat, to je pravda; nezda sa mi, ze by mu na mne nezalezalo, ale... mozno si to len nechcem pripustit??
novinkaaa: No tak hej, bola som uz aj s jeho, resp. nasimi spolocnymi znamymi bavit sa, uzasne sme si uzili napr. Silvester, ci nedavno grilovacku, ale, skratka, inak je toho malo, a to mi prekaza...

novinkaaa

ja som s priateľom tiez skoro rok a pol a pochodili sme toho pomerne vela, ci uz s mojou/ jeho rodinou, mojimi/jeho kamarátmi vzdy sa niekam ide a ideme spolu ved o tom to je..preto ma napáda ze co ste za tu dobu potom robili vy? nehovorím ze teraz musíte behat všade spolu ale rok a pol je dost dlha doba nato aby si aspon raz bola niekde aj s jeho známymi nie?? a to ste este aj zasnubeni...

Delete 2

Je to podľa mňa znak len jedného: nie ste ešte zrelí na vzťah a viazne u vás komunikácia už v začiatkoch. Ak to bude takto pokračovať bude to ešte horšie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hanbi sa za mna? - Fórum - ZDRAVIE.sk