Mozem byt tehotna?

funka4

Ahoj Katka.Mne sa to stalo vcera.Mam pauzu s tabletkami 4 den.Som u priatela v Taliansku a tiez sme sa nechranili.Este mozem zobrat tabletku \"PO\"ale musim ist najprv na Pohotovost,pretoze tu nemam gynekologa:(

katkaa258

to je ten liek co sa ma uzit do 72hodin po sexe?..tak to uz veru je neskoro,veelmi..ved dufam ze ale to dobre dopadne.inak ako sa volas?aby som vedela kto mi radi:) ja som Mata

trini3

to ozaj neviem ci to ovplyvni,skus sa spytat v lekarni mohli by teoreticky vediet. a to ste inu ochranu vobec nepouzili ked si vedela ze nemas tabletky,dost nezodpovedne. ale mozno budu stat pri tebe vsetci sväti a nic nebude,dufajme, inak mozno ak este skus zobrat postinor ak nie je prilis neskoro

katkaa258

to mi ani nehovor..som to totalne podcenila a teraz sa mi to asi vrati..aj by som si dala test,ale pokracujem v uzivani tabletiek tak by nemohol ten test byt ovplyvneny tabletkami?

trini3

nechcem strasit ale teraz som citala letak od tej svojej hak a tam pisu ze ak zabudnes viac ako jednu tabletu tak sa treba chranit aj inak.povedala by som teda ze riadny pruser

katkaa258

bola som prec a nemohla som si ich kupit..v letaku pisu ze ked sa spravne dodrziava,tak ziadny problem..lenze 5dni je dost ze?

trini3

neviem ti presne povedat, ale skus si precitat navod resp. pribalovy letak k antikoncepcii, ale myslim ze ste dost riskovali bo tam je sanca otehotniet ked ste nic ine nepouzili. by the way ako sa na to da zabudnut 5 dni???