Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo je niekto pekný a niekto nie

Príspevok v téme: Prečo je niekto pekný a niekto nie
luss88759721

Potrebujem radu a už važne sa stoho nemam komu vyrozpravať.Možno si pomyslite o mne že šibnuta pubertiačka ktora nevie čo od nudy.Ale nie..Sice mam 14 rokov ale ešte žiaden chalan o mna ani nezakopol..hociktory chalan sa somnou bavil vysmešne alebo mi povedal že som škrata..prečo niektore 14 dokonca aj 11 12 13 ročne sa pačia vela chalanom a ja nikdy nikomu?? :(((((((((((

idle

Ja som chlapcov riešila od škôlky a hádam každá jedna slečna v puberte si prejde tým, že rieši svoj vzhľad. Patrí to k veku. Žiadna táto doba, aj roky dozadu to bolo podobne a stále sme samostatne mysliace osoby, ktoré nemusia podľahnúť väčšine. Outsideri sú silnejšie osobnosti.

Delete 2

No čo už doba sa mení :D Voľakedy sa tak nekládol dôraz na výzor, majetok a postavenie ako teraz. Dnešné deti ak nemajú niečo, čo je najnovší trend, alebo nevyzerajú ako z učebnice či tuctovo, tak ich spoločnosť vylúči.. Voľakedy to bolo tiež tak ale vedeli sme sa normálne porozprávať a až tak sme neriešili.

Má to podľa mňa táto generácia veľmi ťažké :(

zuzi74

idle bola, ale neriesila som v tom veku ci o mna niekto zakopava. Dnesne mlade dievcata su nestastne, ze v 13-14 rokoch nemaju este frajera a riesia len svoj vyzor, vysku a vahu.

Delete 2

Prečo je niekto pekný a niekto nie?
Videla si Shreka?
Prečo sú všetky princezny pekné ako z učebnice a len táto Fiona ostala zelená?
Ale pre tú svoju lásku nádherná?

No pretože nás už odmalička učia, čo je to krása. Krása je to, čo je v spoločnosti za krásne považované. Čo spoločnosť odmietne tak je jednoducho škaredé. A tak to pomaly prenášame z generácie na generáciu a nikdy sme sa nezamysleli nad dôsledkami našich návodov.

Máš možno 14 ale popremýšľaj nad tým čo je to vlastne krása a aké hodnoty vštepili rodičia, škola, či spoločnosť v ktorej sa pohybuješ o kráse tebe?
brala by si skôr zeleného Shreka alebo princa Krasoňa?

Pre niekoho je príťažlivý veľký nos, pre iného sú sexi pehy, pre ďalšieho niečo iné...ak by sme všetci vyzerali ako Hanny Montany či Justinovia B. tak by to bolo celé zle nemyslíš?

idle

zuzi74, nebola si nikdy v jej veku?

ak sa páčiš niekomu, nebude ti to predsa hneď vešať na nos, ale nechá si to pre seba.

potrebuješ len získať zdravé sebavedomie a to príde vekom, nie so záujmom chlapcov. stačí sa upraviť "vulgárnejšie" a budú po tebe hneď pozerať. o takúto pozornosť ti ide? chlapci v tvojom veku ešte nehľadajú žiadne vážne vzťahy, len nedávno zistili, na čo majú medzi nohami penisy a chcú si zasúložiť, ovládajú ich hormóny.

neboj, všetkého sa dočkáš.

zuzi74

Dieta moje, v 14 rokoch tiez ziaden chlapec o mna nezakopol, prislo to az neskor. Naco si uz v tak mladom veku lamat hlavu nad niecim takym. To uz naozaj vy mlade deti nemate ine zaujmy len hladat nutne frajerov?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo je niekto pekný a niekto nie - Fórum - ZDRAVIE.sk