Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmatok v hlave

Príspevok v téme: Zmatok v hlave
Zmateny123

Ahojte, dlho tuzim po vztahu. Este som nemal ziaden. Nikdy sa mi v tejto oblasti prilis nedarilo. Dovodov preco tomu tak je jestvuje viacero a tie teraz nechem rozoberat. V praci mame dve krasne, mile, mudre kolegyne. Jedna z nich ma pritahuje od momentu, kedy ku nam nastupila. Problem je, ze je zadana. S frajerom ma vztah na dialku, on nie je Slovak a pokial viem na Slovensko ani nechce ist. Takto funguju cca pol roka. Snazil som sa teda byt aspon kamarat, chodit s nou von na akcie a tak. Je to ale strasne tazke, mam ju stale na ociach a viem, ze ju nemozem mat. V poslednom case som sa uz ani moc nesnazil travit s nou najviac casu. Mozno preto, ze je to naozaj pre mna zlozite, vediet, ze z toho pravdepodobne nic nebude. Nieco sa vo mne preplo a uz som bol schopny s nou viest len bezny pokec v praci. Pred par tyzdnami sme boli s kolegami na Pohode. Boli tam so mnou aj obe spominane kolegyne. Cele tri dni sme boli vsetci spolu. Velmi dobre som sa tam zabavil s tou druhou kolegynou. Popili sme, zatancovali aj sme sa zasmiali. Mam taky pocit, ze som sa tejto druhej kolegyni zapacil, a ze by mala o mna zaujem. Celkom ma to potesilo, ze konecne je tu sanca na vztah. Bol som s nou(aj inymi kolegami) este parkrat vonku a bolo nam dobre. Problem vsak je, ze mi v hlave stale vrta ta hore spomenuta kolegyna. Mam strasny zmatok v sebe. Viem, ze tu prvu mat nemozem. K tej druhej necitim take pocity, ale viem, ze je to sanca na vztah. Nie je ale asi spravne ist s nou do niecoho vaznejsieho, len kvoli tomu, aby som niekoho mal. Neviem, co mam robit. Chcem sa zachovat cestne a spravne. Aky mate nazor na tuto situaciu?

vuluz

Mohol si napisat, kolko mas rokov. Taketo situacie len v hlave nevyriesis... Musis urobit nejaky aktivny krok. Ved ani nevies, ci sa naozaj tej druhej kolegyni pacis. Ked si date rande, to nie je hned vztah :) Jednoducho ju pozvi do kina alebo na veceru alebo na nejaky sport,ale tak, aby pochopila, ze tam budete len dvaja a uvidis, ako sa to vyvinie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmatok v hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk