Jedálniček?

Príspevok v téme: Jedálniček?
tothehell

Čo si myslíte o tomto?
R: 2x káva s mliekom
D: 2 ks ovocia
O: ovocný jogurt
Ol.: káva s mliekom a dva kusy ovocia
V: dva jogurty a káva 2v1
2.V: jogurt alebo vločky

Takto sa stravujem už 9 mesiacov, a viem že je to veľa, najmä sacharidov, aj že večer sa nemá toľko jesť, ale mne to takto chutí...nemôžem z toho pribrať časom?
Info: trpela som PPP veľa rokov...

tothehell

sewie, prepáč, ani ja som to tak nemyslela, všetko riešim s horúcou hlavou a potom to ľutujem, takže sa ešte raz ospravedlňujem...

jajaa

Ahojte. Sewie, ja úplne chápem ako si myslela to čo si napísala. Vieš, tothehell, niekedy je najlepšie proste sa naštvat a krok za krokom si priznat sama pred sebou, prečo takúto závislost, ktorou je ppp potrebuješ, a potom sa pustit do dlhodobej telesnej aj psychologickej liečby. Je to tvoj život, skús zan prebrat svoju zodpovednost. Samozrejmé je, že to nepojde rýchlo a určite sa velakrát vrátiš naspat k svojim starým návykom, a potom znova musíš vztat a íst dopredu, nevzdávat to. Ako abstinujúca anorektička viem, že sa to dá rovnako ako to vie sewie. Všetko je však individuálne, ty musíš príst nato či chceš vo svojom živote nadalej pasívne trpiet alebo sa snažit zmenit seba, zmenit prístup k životu. My píšeme zo svojich skúseností, ale možno u teba ten správny čas, aby si to pochopila a mala dost síl vykročit do budúcnosti s vidinou lepšieho života bez ppp ešte nenastal. Každý musí íst vlastnou cestou...drž sa.

sewie

tothehell, je mi luto ze si to nepochopila...prosim prepac, ak to vyznelo moc ostro a PROSIM SKUS pochopit ze ti nechcem zle!dufala som ze trochu ostrejsi komentar ti otvori oci, ale ako vidim si len na zaciatku cesty...prosim nehnevaj sa na mna a neber to zle...ja nie som prisera, netuzim aby si bola ty alebo ktokolvek tucny...len ti chcem pomoct a chcem aby si bola stastna a zdrava...pretoze ja VIEM ake to je...viem ake to je prejst si peklom a mat pocit ze ta nikto nechape, viem ake to je ked si myslis ze vsetci chcu aby si bola tlsta...ale takisto viem ako sa kvoli tebe trapi rodina a priatelia...keby si vedela aka som bola zla, nenavistna...keby si vedela ako som isla za svojim cielom aj cez mrtvoly...pomocne ruky som odmietala a "bila" ich...az ked som sa z toho trochu dostala som si uvedomila ako som vsetkym (nielen sebe) hrozne ublizovala! ja ti skutocne chcem pomoct a prosim nevid za mojim komentarom monstrum...ale jednu zranenu dusu ktora sa sama postavila na nohy a vie ze ked sa chce tak sa to da a vie ze toto monstrum je obrovsky super ale ako kazdy super sa da porazit...len tak na okraj...mam 173 cm a okolo 58 kg-presne neviem, lebo na vahu sa uz davno nedivam, nemam potrebu, sama sa rozhodni ci je to 15 kg navyse alebo nie.
ak by si chcela niekedy pomoct, (slubujem ze uz nebudem taka ostra), kludne mi napis : sewie1@azet.sk ...bola by som rada keby moje utrpenie mohlo pomoct niekomu dalsiemu

tothehell

sewie, ako to že tý múdra, čo si si tým sama prešla, to nechápeš? Máš potrebu sa vysmievať druhým čo s tým majú stále problém, ale si niečo dokazuješ alebo ešte stále nie si z toho vonku...za takéto komentáre je mi ťa vážne veľmi ľúto...keď nemáš k téme čo konštruktívne povedať, tak sem ani nechoď a nekomentuj, ťa poprosím...

Iren 1

Ešte k Naturhouse - jedálníček na mieru nerobia, je to univerzálny pre každého, to sme si porovnali so známymi , len tie ich výrobky každému ponúkajú podľa ochorenia, tlak, cholesterol, tuk, zavodnenie a vlákninu, no a toto sa dá podstatne lacnejšie kúpiť v obchode zo zdravou výživou a dodržiavať pitný réžim je asi samozrejmosťou.

Iren 1

Konzultácia zadarmo? Tá bola a je stále zadarmo, len tie ich predražené prípravky stoja nehorázne ceny.
Jojo efekt zaručený, len čo sa prestane s ich výrobkami a stravovaní.

Elis85

To nemá zmysel si to takto určiť, robila som to roky aj ja a nikam to neviedlo, len jojo efekt a všetko bude späť. Môžem odporúčať www.chudnemzdravo.sk dievčatá mi spravili vyšetrenie a zostavili plán iba pre mňa. Je to postupné, takže sa nemusíš báť, no zároveň dlhodobé, a tak žiadny jojo efekt a konečne budeš žiť zdravo a fit, určite to chceš rovnako ako som to vždy chcela aj ja. Navyše teraz majú konzultáciu zadarmo, nemôžeš nič stratiť, len získať, nič za to nedáš, určite aspoň skús