Terapia cesty

salon

Taketo sedenia ci masaze su vhodne fakt pre kazdeho. Ide tam o prijemny pokec. Spravne kladenymi otazkami zo strany terapeuta alebo masera sa vam odkryju odpovede a zazitky o ktorych ste ani nevedeli,resp.ste ich mali hlboko potlacene v sebe. Ide tu hlavne o to,aby ste si uvedomili svoju podstatu a ze nic uz ine neexistuje len TU a TERAZ. A da sa to! Zistite aki ste zrazu cisti a slobodni. Uprimni a stastni. Nastane u vas proces hojenia a obnovenia buniek. Oni nie su liecitelia,na to treba mysliet! Oni vam len vytvoria prostredie aby ste sa mohli oslobodit od minulosti a pochopit pritomny okamih a toto nie kazdy dokaze...ale ked sa chce vsetko sa da :-)
Proste psychogyena a zijeme dalej :-)
Tym sikovnejsim staci jedna dve terapie. Tym vaznejsim treba viac,ale stoji to ovocie za to :-)

RSH

Som rad ze je tu aj takato tema...neuverite ale vcera som bol na masazi po doporuceni mojej priatelky,lebo uz som mal vela stresov v poslednej dobe aj bolesti v hornej casti chrbtice atd ved to poznate a teda zasiel som za touto maserkou a zazil som prijemne prekvapenie.Ona bola taka ludska a mila az bola nadludska,akoze fakt. Spravala sa akoby sme sa poznali cele roky a to bol len zaciatok.
Pytala sa ma aku pracu vykonavam aky mam zivotny styl atd...
A tak ako som lezal na bruchu tak som z nej citil take vlnenie ci ako sa to povie..vibracie proste taku energiu,take nieco teple prijemne proste...
A zrazu ako ma tak masirovala a bola do toho pohruzena,tak citila zrejme zo mna,ze mam vnutorne bloky,lebo presne na tych miestach kde som to citil,tak tam sa vzdy zastavila a zacala mi to citujem: Roztapat
Uvolnoval som sa cim dalej tym viac...potom ked som sa otocil na chrbat,tak ma pomalicky nenutene odviedla do minulosti,kde som sa aj dostal a vysvitlo,ze sa tam nieco udialo...ale to tu nebudem pisat samozrejme...
Zhrniem to teda...ja aj moja priatelka mame super maserku,ktora sa vyzna a masiruje nielen telo ale hlavne dusu :-)

limeta55

ja som na tom seminari nebola, ale skusila som jedno sedenie s certifikovanym terapeutom. Pred tym som precitala aj tu knihu a nejake pribehy a vyzeralo, ze ake je to uzasne, vsetkym sa zazracne zmenil zivot, vyliecili sa, atd. ale az take uzasne sa mi to nezdalo. clovek, ktory nema skusenosti s meditovanim, nevie sa ani uvolnit a ma prilis silne racionalne myslenie, nedokaze sediet 2-3 hodiny v jednej polohe so zavretymi ocami pokusajuc sa pri vedomi dostat do podvedomia a najst nejaku potlacenu emociu z raneho detstva, ktora ti sposobuje problemy. ja to nechapem ako sa to da. mne to neslo. mozno bol zly terapeut, mozno je to zle cele, mozno to nie je pre kazdeho.

salon

Ja som nieco podobne absolvovala ked som zila v zahranici. Tomu je uz par rokov. Teraz by som chcela spoznat niekoho tu v Ba. Je to prijemna cesta masaznej terapie tela i ducha. Kazdemu by sa zisla :-)

lucia238

pozerala som prave dnes ich stranku, nemozem sa zbavit pocitu, ze sa zasa chce niekto nenormalne nabalit, robia v blave v septembri akysi seminar, ze skoro 400 eur...no uznaj...