Chorobný žiarlivec a manipulátor

Príspevok v téme: Chorobný žiarlivec a manipulátor
Megy9256

Dobrý deň, chcela by som sa s Vami podeliť o môj problém s partnerom. On bol zo začiatku nášho vzťahu veľmi pozorný, starostlivý, všade ma vyváža aj dodnes, po mesiaci ma vzal na víkend do Tatier, zajednal dovolenku na leto, lenže on podniká, ja som študovala na Vš, povedal hned na zaciatku že si ruši FB ja som mu povedala ze nie kvoli skole, nakoniec ma manipulaciou donutil si ho zrusit, vydieral ma ze ked ma vezie do skoly na intrak, tak sa tam tesim, ze idem od neho,ze ho asi tak rada nemam ked si nedam externe studium,vysvetlila som mu, že nemam na to peniaze, tak rozhodol ze mi to bude platit, nakoniec ma zamestnal a na skolu som sa vykaslala uplne. Vycital mi ze mu neprejavujem taku naklonnost ako on mne, ze neziarlim a pod. Darmo som mu vravela, ze kazdy sa otvori tomu druhemu az postupom casu. Furt sa babral v mojej minulosti, vypytoval sa a sliedil, kedze sa odzaciatku prezentoval ako chce zenu ktora nechodi po baroch a diskotekach a ma chlapov na haku, bala som sa priznat ze aj ja som sa chodila zabavat a mala som svoju partiu a kamaratov aj chlapcov, no vzdy ked som mala vztah som kontakt s kamaratmi prerusila,tak ked sa ma pytal na niekoho alebo nieco zacala som zatlkat a klamat, aby sa so mnou nerozisiel lebo som sa donho velmi zalubila, samozrejme na to prisiel, vypytoval sa kedekoho aka som, ci viem chlapa poslat do riti,a podobne. Tak som mu povedala celu minulost, ktora je maximalne slusna, nikdy som sa ani nebozkavala s dakym inym chlapom, iba s frajerom. Od vtedy ma zacal psychicky tyrat otazkami preco sa malujem, kde sa pozeram, budem zavreta doma,dal dohody, ze sa nebudem odzdravovat mojim byvalim kamaratom kedze som povedala ze uz na priatelstvo medzi chlapom a zenou neverim, ze mu budem referovat vsetko s chlapmi, este aj to, ze mi daky dvere podrzi v obchode...a plno iných vecí, ja som sa zlakla a suhlasila som, furt ma manipuloval rozchadzal a schadzal sa so mnou a podobne, napadol ma takym sposobom, ze sa zahanal po mne pastami, no nikdy ma neudrel a vravel v neroch ze mi ublizi uz zabije ma a podobne,potom som si povedala dost a uz som sa s nim zacala rozchadzat ja, lebo sa sprava ku mne ako k handre a to so sebou nenecham,vzdy ma uprosikal aby som sa vratila, ze on to vsetko robi iba preto lebo mi neveri ked som ho dakedy klamala a ja viem ze som nezalozila vztah na uprimnosti, lenze s partnerkou pred tym mal tiez problem ze bol chorobne ziarlivy odvolal sa na nu ze to bola jej chyba a pri mne sa odvolava na mna, ze keby mi veril a neklamala som ho tak by taky nebol, no lenze uz predtym ako na to prisiel sa mi vrtal v mobile a vravel mi kde sa obzeram, takze si myslim, ze sa na mna iba odvolava, byvalu aj raz udrel, ja si myslim ze je chory, chcela som ho dostat ku psychologicke no nich si nechce priznat, hocikedy mi vynadal hnusne, na dlasie prijimacky som nesla kvoli nemu, a vravi mi ak neviem odjebat chlapa, taku nechce, ak sa chcem zdravit s tym nesuhlasi, proste ak nebude po jeho tak ma posle do riti, z kazdej situacie ma prilezitost na vycitky, aj na moj ton hlasu ked sa odzdravim mu pride akysi mily, musim mu povedat o chlapovi ktory sa mi pozdravil vsetko co som s nim mala ci sa ma dakedy chytil... mysli si, ze ja som bola dakedy asi slapka , uplne sa citim pri nom ponizena, rada by som mu pomohla a dostala ho k odbornikovi, ale mam pocit ze sa to nestane a zbytocne sa trapim, aj ked ho milujem. Furt chcel vo mne zbudit pocit viny, dlho som obvinovala seba, no viem ze na chybe ja nie som. Zazila som pri nom vela absurdnych otazok a obvineni, toto bolo tak v skratke. Dakujem za vas nazor.

Bebii

Milujes manipulatora! Presne viem o com pises zazila som to a tiez mu chcem pomoct ale to sa neda...jednoducho neda!!!! Nastuduj si veci videa o manipulatorich a psychopatoch..bohuzial asi 38 perc.zien zije s manipulatormi. Je kniha ale je vypredana,,Milovala som manipulatora,, vela stastia

Bebii

Milujes manipulatora! Presne viem o com pises zazila som to a tiez mu chcem pomoct ale to sa neda...jednoducho neda!!!! Nastuduj si veci videa o manipulatorich a psychopatoch..bohuzial asi 38 perc.zien zije s manipulatormi. Je kniha ale je vypredana,,Milovala som manipulatora,, vela stastia

Majronovic

Megy !!!!
Zabudni nanho prosiiim. To je chory clovek. Svoje komplexy si vybija na tebe. Rychlo ujdi a blokni ho zo svojho zivota. Nedaj na jeho krasne reci, ani sluby.
On vie iba brat a nic nedava. Chce ta mat iba pre seba. Cely zivot stravis v klietke a vsetko bude iba o nom.
Utec a nasledne ignoruj jeho spravy, ziadosty, prosby .........

uterak

Vsak poslat do p*ci takeho chlapa. Samej ti bude lepsie ako s nim, len ti este potrva, kym si to uvedomis a potom ho posles.

vecnaambra

Presne toto som prezivala aj ja...viem, o com pises....to iste chovanie, tiez som musela zaklamat, aj ked o nic neslo, pretoze som ho milovala....a nechcela som sceny a vypocuvanie...A tiez sa odvolaval nato, ze ziarli preto, lebo mi neveri......Ked bol v pohode, pripadala som si pri nom ako bohyna- zahrnal ma laskou....Ale vzapati si na nieco spomenul z mojej minulosti a zacali sceny, vycitky, vysluch apod....Tie scenare- bludy a paranoje mi vyrazali dych...to, co si dokazal v hlave vymysliet....Este stale z toho nie som vonku, na jednej strane mi chyba, ale viem, ze by som casom skoncila niekde na uzatvorenom oddeleni....Viem, ze casom vsetko preboli, len to treba ustat...Zivot vedla takeho cloveka ta znici.....Nie je to normalne spravanie.....Drzim palce a ak nahodou natrafis na moj prispevok, daj vediet ako to vsetko dopadlo:)..

Radoslava123

Najlepšie urobíš, ak od takého chlapa odídeš. Zanechať vysokoškolské štúdium kvôli chlapovi považujem za veľkú chybu a veľký životný omyl, nech už by ten chlap bol akýkoľvek, hoci aj dobrý. A nie to ešte takýto manipulátor. On zničí psychiku každej žene, bude ľudí klamať, šíriť o tebe a o svojich bývalých partnerkách intrigy a všetci mu budú veriť. Ale tebe, hoci aj pravdu povieš, neuverí nikto, kto s ním príde do kontaktu. On nedokáže ľúbiť nikoho, iba sám seba a ženy nenávidí. Kto ťa ľúbi, ten pre teba urobí, čo ti na očiach vidí. Kto ťa nenávidí a len seba ľúbi, ten vyžaduje, aby si tak skákala ako on píska, ale čo ti na očiach vidí, to pre teba neurobí. "Zo začiatku bol milý..." - k tomu len toľko, že keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Pre budúcnosť si dávaj pozor na každého takého chlapa, ktorý sa pri zoznamovaní sa s tebou o svojich bývalých partnerkách len a len v zlom vyjadruje a o iných ľuďoch tiež. Mohlo by sa totiž jednať o rovnaký typ človeka ako je tento. Kašli naňho, zaslúžiš si lepšieho a ver tomu, že lepší bude každý jeden, ktorého spoznáš.

mojanka

Skoro do bodky môj príbeh.A myslím, že nie len môj, ale kopec ďalších.Bude to už len a len horšie, ver mi...tiež som dúfala, že ho zmením, že ho nebudem provokovať a budem mu najlepšou ženou, aby nemal dôvod na tieto veci a situácie, lebo som ho veľmi milovala. Ku odborníkovi nechcel a vlastne ani to by mu nepomohlo. On by zmanipuloval ešte aj toho odborníka pretvárkami. Je mi jasné, ako ho ľúbiš, ale musíš sa s ním rozísť. Bude to ťažké, lebo si na ňom aj určitým spôsobom závislá. On si tú tvoju závislosť na ňom vlastne vytvoril a vedel, prečo to robí. Tie pekné veci, čo pre teba niekedy robil...a ty nechceš uveriť tomu, že je to už dávno preč a, že to ešte bude niekedy ako predtým...Nebude...Ja sa z toho už pomaly dostávam pol roka. Konečne mi hovoria, že vyzerám lepšie, lebo som bola počas vzťahu s ním ako chodiaca troska, totálne utrápená z toho jeho psychického vydierania. A stále verím, že to raz prejde úplne. Takže nie si sama a musíš byť len silná. Držím palce

dorenikka

V tomto príspevku ako keby som videla samu seba-naštastie pred rokmi.Len najhoršie je to že v mojom prípade to bol už manžel.Keby poznám jeho skutočnú tvár ešte za čias chodenia nikdy by som si ho nevzala. Na začiatku úžasný starostlivý chlap ktorý by mi priniesol modré z neba no neskor som sa zmenila na neštastnú ženu väznenú doma odtrhnutú od rodiny a priateľov.Predmetom denných hádok bola každá hlúposť pozdravenie suseda to kam sa pozerám to že ked som volala s mamou určite som volala s druhým mužom to že vraj mám pomer zo šéfom.Tiež som stratila roky života pri v hroznom strachu a trápení najhoršie je že sa mi ušla od manžela bitka aj pred mojím malým synom.Jedného dňa som doslova zobrala syna zbalila si to najnutnejšie a utiekli sme od manžela.Megy tvoj priateľ sa nezmení ver mi. Ak aj tak možno na týžden a potom sa všetko vráti do starých koľají. Určite sa rozíd čím skôr tým lepšie každý má právo mať šťastný živoť a dobrého partnera ktorý na teba iste niekde čaká.