Bodky na penise

Príspevok v téme: Bodky na penise
Zlecinie

Zdravim,mam 25 rokov,moj problem spociva v tom,ze mam na penise take divne male kozne bodky a neviem co to je.Nikdy som to nejako neriesil,nevadilo to ani ziadnej mojej partnerke a vlastne to ziadna ani neriesila,ale teraz som uz dlho slobodny a som asi rok a pol bez sexu a premyslal som nad tym,ze ak k tomu dojde tak si ta zena moze pomysliet,ze mam nejaku pohlavnu chorobu,alebo co.Tie bodky mam okolo/na kraji zaludu a na mieskoch.Vyzera to ako take mini ostne,pri erekcii sa to okolo zaludu este trosku zvacsi a je to tvrdsie.No nevadilo to ani mojej ex-priatelke,ani pri oralnom sexe a nikdy sa ma ani nic o tom nepytala.Som si 100% isty,ze to nie je pohlavna choroba,pretoze to mam odmalicka a nevyzeram az tak zle,ze by som sa vyspal s nejakou chorou slapkou.Ak mate niekto s tymto skusenosti prosim poradte co s tym.Inak moj penis vyzera uplne normalne,aj funkcie su normalne.Dakujem,dufam ze som nepouzil nevhodne slova

van Alden

to je dobre ze si to roky neriesil (ked si nevedel co to je) :D je to uplne normalne, podla mna to ma vacsina muzov, ale v tvojom zaujme by bolo lepsie, ak by si radsej hned siel za urologom, ak nabuduce spozorujes nieco divne. Treba odhodit ostych, to je jedine co ti poradim.

Zlecinie

Delete 2 diky za radu.No mam pocit,ze mi to vadi,aj ked ma to nijako neobmedzuje,ale uz len z estetickeho hladiska mi to vadi hlavne preto,ze ak to uvidi moja buduca partnerka,tak sa moze zlaknut a mysliet si,ze je to choroba.Idem si skusit prestudovat kde a ako sa to da odstranit,este raz diky za radu :)

Delete 2

Sú to potničky (tukové žliazky), ktoré sa vytvárajú väčšinou v záhyboch. Dajú sa odstrániť ale ak ti nevadia tak nerieš :)