Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dozvuky rozchodu

Príspevok v téme: Dozvuky rozchodu
Ananonym321

Čaute, chcem sa s Vami podeliť o moju osobnú skúsenosť, ktorá sa stala pred rokom, ale z určitých dôvodov ma to dosť zlostí :-))
Nepíšem to kvôli tomu, aby ste ma ľutovali, ide asi skôr len o vyrozprávanie.
Pred rokom sa dal dokopy s jednou kolegyňou. Bolo to spontánne, ja som ju nechcel riešiť, ale ona išla po mne - začali sme sa pravidelne stretávať a bolo to fakt super, cítil som sa úžasne a fantasticky, pretože v tom čase som pomaly vyhrával nad mojou depresiou, ktorá ma sužovala asi rok a pol (začal som cvičiť, čítať knihy ako koníček a potom prišla ona). Neviem, či práve kvôli tomu, že som bojoval s depresiou som tak žiaril a všetko prežíval. Po troch týždňoch "chodenia" mi povedala, že sa už nemôžme stretávať kvôli tomu, že "Boh u mňa nie je na prvom mieste". Dosť ma to vtedy nazlostilo, hlavne kvôli tomu, že ona sa ma to pýtala ešte predtým, než sme sa začali stretávať, dobre vedela môj postoj k náboženstvu.
Možno si hovoríte, že je to už rok, že čo mi to chodí po rozume - problém bol v tom, že sme kolegovia, niekoľko mesiacov po "rozchode" sme dokonca sedeli priamo oproti sebe, len paraván nás oddeľoval :-)) Neskôr som zmenil miesto, ale i tak som ju rok, čo rok stretával a musel s ňou riešiť nejaké pracovné veci a mať subjektívne názory a poviem Vám, strašný hnev vo mne lomcoval.
Dôvod, prečo som momentálne ešte viac nazlostený je to, že ako som sa nedávno dopočul - má nového frajera, už sa k nemu nasťahovala a s veľkou pravdepodobnosťou jej vybavil i lepší džob (neviem, či sa s ním dala dokopy aby získala novú prácu, alebo to prišlo spontánne - nechcem špekulovať, ale neverím, že v tom nebol úmysel). Určite v takom krátkom čase je to "láska" požehnaná samotným Bohom.
Neviem, či žiarlim, že si našla nového frajera, alebo som nahnevaný ako zo mňa spravila debila. Príde mi to nespravodlivé a najradšej by som sa na ňu vykričal - i keď viem, že po takom dlhšom čase, by to bolo divné.
Od nás už odchádza, nemal by som ju vídať (človek nikdy nevie) a tak verím, že už na to nebudem myslieť. Ale, odvtedy, keď niekto spomenie kresťanstvo, náboženstvo, Boha, tak si na ňu spomeniem a hnev mnou lomcuje.
Je to taká spoveď, ďakujem ak si to niekto celé prečíta :-))

dandaD

Nerob ziadne sceny. Ona si vybrala a postoj k Bohu si upresni sam so sebou. Toto s nou nesuvisi. A netrap sa, pride ina a lepsia a takto to ma byt. Verim, ze o taky rok napises, ze uz je to - To prave.

1balenie

Zena ti nikdy nepovie narovinu co sa jej na tebe nepaci, a vzdy ked ta chce opustit tak si vymysli nejaku vyhovorku plnu kalerabov o tom co jej AKOZE prekaza. A dovod na rozchod z jej strany je ten ze v tebe nevidi chlapa, si slaby v posteli, malo atraktivny, alebo nudny. A samozrejme ti nepovie narovinu ze sa jej nepacis ale povie ti napriklad prave taku nejaku vseobecne spolocnostou prijatelnejsiu hovadinu ako napriklad ze "nie si s bohom", aj ked v skutocnosti ju mozno len nevies urobit, alebo ta ma za slabocha.

Delete 2

Neviem prečo niektorí ten film ospevujú...ja som na ňom nič nevidel...áno, mal myšlienku ale tú mal aj Titanic a nevidel som ho ani raz...

Ja by som osobne nevymazal žiadnu spomienku, na žiadnu udalosť, pretože či sa už niekomu stalo dobré či zlé tak to tomu dotyčnému veľmi veľa dalo a vyformovalo to z neho takú osobnosť akou je teraz. Neľutujem žiadne zo svojich rozhodnutí, pretože v tej chvíli som to tak cítil a veril som tomu, ako som sa rozhodol.

Neviem či by to zakladateľ témy využil ale ja na 1000% nie.

Samo2X

Len zo zvedavosti. Neviem, či si videl film Večný svit nepoškvrnenej mysli www.csfd.cz , ale kebyže nielen vo filme, ale aj v skutočnosti existoval prístroj, ktorý by dokázal vymazať spomienky spojené s učitou osobou, využil by si tú možnosť a vymazal ich ?

liberta25

pekna spoved cloveka, ktory naozaj miloval. je dost zaujimave pre mna, ako muzi prezivaju taketo pocity. dik. a nebudem ti pisat, ze bude lepsie a ine bla, lebo vsak, co ja viem.. zalezi hlavne od teba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dozvuky rozchodu - Fórum - ZDRAVIE.sk