Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z hnedej na blond

Príspevok v téme: Z hnedej na blond
Alicka18

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť :) asi pred polrokom som začala s tým, že idem z hnedej na blond, kaderníčka mi dala dvakrát melír a dvakrát farbu. Som blond len končeky a pár prameňov na hlave je takých slabo hnedých že to nie je komplet blond. Vlasy mám zničené ale nie veľmi a ich hustora je tiež trochu menšia. Tak sa chcem opýtať že ak chcem čistý blond tak či by ste mi odporučili na to dať ultra intenzivný zosvetľovač od palette? Ku kaderníčke sa idem objednať až o týždeň tak potom sa jej opýtam. Diki za odpovede

sewie

zial vela kadernicok nevie co robi...je to smutne ale je to tak:( zial mam skusenost ze poriadne farbit vedia len v drahych salonoch...potom som mala este jednu kamosku studentku, ta sa specializovala na farbenie vlasov a ta bola tiez velmi dobra a nastastie aj lacna...pozri, na youtube mas milion videi ako prejst aj z ciernej na blond!, su tam videa s dobrym aj zlym vysledkom...napozeraj si ich, zisti co by sa najlepsie hodilo tebe a potom to pouzi...na vlasy daj poriadny zabal z olivoveho oleja, zltka, trochy vody a nechaj to na hlave niekolko hodin, nech sa tie chudatka dobre napiju!...oplachovat len studenou vodou!!!(inak sa to vajce uvari a to neni dobra vona:D), takisto treba pouzivat sampony bez silikonov frote uteraky na vlasy vymenit za bavlnene (alebo stare bavlnene triko) good luck

Lili987

Boze len palette nie. Takto si nicit vlasy.. Je mi do placu. Vidis ze mas vlasy znicene a preto im este das chudatkam zabrat? Gratulujem ked ti zostanu potom v rukach tak potom budes lutovat ze si nesla do lepsieho salonu a neobetovala peniaze. Co je krajsie ako zdrave vlasy? Mala som este v januari cierne vlasy. A momentalne mam ombre hore hnede a spodky hnedo az mierne blond. Vlasy neznicene, zdrave.

Alicka18

Mne práveže kaderníčka povedala, že najlepšie je ísť na blond pomocou melíru...zatiaľ som za to dala niečo okolo 45 eur za dva melíre a dvakrat farbenie :) ďakujem za radu s tou farbou, určite si kúpim tu a dúfam, že už to bude úplne blond...ani teraz to nie je zle ale tá slabo hnedá ma dosť hneva..tak verím, že s tou farbou to už konečne bude tak ako má byť

armilia

Ahoj, tiež som asi pred rokom šla z totálne tmavohnedej na blond ale podľa mňa čo je najväčšia blbosť je ísť na blond pomocou melíru! a vôbec ku kaderníčke ak na to nechceš dať 100e a viac..inak ti to spraví rýchlo a strašne to ničí vlasy...ja som si sama dávala farby a veľmi ti odporúčam farby od loreal Preference vyber si veľmi veľmi oslnivú blond alebo platinový zosvetľovač a ak by ti to chytilo do žltej daj si na to farbu od palette C10,A10ktoré ťa zbavia žltého odtieňu...hlavne choď na to postupne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z hnedej na blond - Fórum - ZDRAVIE.sk