Mononukleoza a čierny kasel

Príspevok v téme: Mononukleoza a čierny kasel
NekrosAngel

Dobry den,

Vsetko to zacalo pred 7 tyzdnami ked som necakane dostal horucku as 40, ktora trvala len jeden den, hned na druhy den som bol u doktora(v Nemecku) ktory mi dal antibiotika, p[ovedal ze mam v hrdle hnis a tym to klaplo, navstivil som ho este par krat ale opet mi predpisal tie iste antibiotika. Tak som sa nahneval a odisiel na dovolenku do slovenska kde hned na dalsi den som isiel ku mojej byvalej doktorke ktora mi spravila vyter z hrdla a zobrala krv. DOsli mi vysledky ktore som dal aj ako (viz prilohu.) vraj som prekonal cierny kasel a mam aktivnu mononukleozu a velmi oslabeny imunitny system. Mononukleozu som prekonal pred 4 rokmi a pravdepodobne sa vracia alebo tomu nerozumiem. Cervene pluzgiere v hrdle (viz priloha) nebolia ale viem ze ich tam mam a to urcite nie je dobre, nemavam horucky ani nic, celkovo sa citim oslabedy. hned ako mi prisli vysledky som prestal fajcit a zacal brat vitamin C a B komplex. Takze ako to mam brat ten cierny kasel, cital som o tom vela a zachvaty kaslov som nemal. a Taktiez tu mononukleozu je mozne ze sa mi vracia ?

Dakujemn za kazdu radu, co by som mal robit alebo ake vitaminy mal brat, co pit atd.

RNG

Mononuklweoza je sposobena virusami Ebstein Barr a tie ma v tele prakticky kazdy. Staci silne oslabena imunita a tato pliaga sa rozmnozi a skodi telu, najma peceni. Odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, lebo nosime v tele coraz viac virusov a coraz viac ich aj novycyobieha cely svet. Ako na to pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes.Ja som napr v poslednom case na virus VZVm co tak isto nosime v tele a na starobu sa prejavi ako pasovy herpes, u mojej zeny pouzil s uspechom chaparal(2 x 1 gram) colostrum(2 x 10 gramov), monolaurin 2 x 10 gramov plus caj z chagy(10 gramov) a potlacil som tu pliagu za rekordnych 8 dni.
Aj mna sa pred dvoma tyzdnami nejaky virus chytil sposobil mi zapal sedacieho nervu, zapal klbu aj stehenneho svalu, tak ze z jedneho dna na druhy som sa nevedel ani postavit, ani poriadne sadnut a bojoval som uvedenymi prostriedkami 5 dni a vytlkol som to kompletne. 5 dni po prvych priznakoch som uz chodil a dokonca cvicil. {Pre istotu este stale beriem monolaurin aspon raz denne, ale niet ani naznaku, ze by sa mi to vracalo. Dokonca sa mi zda, ze ten zapal vyprovokoval extra hojivu reakciu a mam lepsiu pohyblivost/pruznost ako pred mesiacom