Hadka s kolegynou

Príspevok v téme: Hadka s kolegynou

Neviem naco to tu pisem no chcem sa aspon vykecať. Minulý týždeň prisla za mnou kolegyna a zacala mi rozpravat že sa mna stazuju vsetci kolegyna aj veduci. Tak som išla za koleginou co so mnou robi na smene a povedala som jej že ked ma nieco proti mne tak nech mi to povie do oči a nech ma neohovara. Ta to išla hned riešiť. Vsetko ta kolegyna hodila na sbskarku ze to ona povedala. Začali sme robiť a stale na mna utočila tak som jej povedala že sa na ňu zakaznici sťažuju že rozprava po madarsky. To som nemala ani hovoriť. Pustila sa do mna ze slovaci ukradli madarom uzemie ze to uzemie je Bratislava. ze kolko reci vieme tolko krat sme clovekom no ona vie len madarsky. a zacala to aj cez den hovoriť tym zakaznikom o s nimi hovori po madarsky. V ten den prisla za mnou byvala kolegyna ze sa o mne hovori že som klebetna ze som sem dosla aby som klebetila co ona o vsetkych tvrdi. To viem kto povedal ta madarka co na mna zautocila.
Som od minuleho tyzdna uplne psychicky na dne ked si na to spomeniem. Viem že sa na tu kolegynu madarku vsetci stazuju.
Minmochodom robim v Bratislave.