Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sada stetcov ako darcek

meri.m

Ahoj, spolubývajúca mala z aliexpresu tie dole vedľa s nápisom MAKE-UP FOR YOU (na rozdiel od týchlo nylonových majú prírodné vlákno - konské) a celkom som ľutovala, že som už mala (pri prepočte na kus) o dosť drahšiu sadu štetcov. Kvalitné značkové štetce (napr. japonské) sa pohybujú v iných sférach, ale zo svojho okolia nepoznám babu, ktorá by ich mala. Ako darček by ma sada štetcov určite potešila, z oblasti kozmetiky je to jedna z tých univerzálnejších a trvanlivejších vecí. O kvalitu by som sa nebála, ale išla by som radšej do prírodných vlákien.

snehuliak

tieto konkretne štetce najdes na aliexprese za polovičnu cenu,mnohe blogerky nakupuju stetce prave tu, nie su to originaly,ale skusenosti s nimi maju ako s originalmi a za polovičnu cenu ak by pouzivala iba niketore, prečo nie
www.aliexpress.com

tasty

tiež neviem, či by som išla do toho, záleží od toho, či tvoja priateľka je tiež len amatér v líčení, alebo menší profesionál alebo pedant riadny pre líčenie

lebo kozmetická štetka len pre nanášenie make-up taká lepšia trošku profesionálnejšia stojí aj 10 a viac eur - to je jedna štetka upozornujem

a ty tu máš 32 štetcov za 26 eur, čo nehovorím, že je zlé, ale obávala by som sa o kvalite, teda ak tá tvoja priateľka si potrpí na profesionalitu tých štetcov

zas na druhej strane nechcem kritizovať tie štetce, nepoznám ich, môžu byť taktiež profesionálne, ale... je to tam to ale

Biela Kobra

No neviem, ak tvoja slečna venuje prehnanú pozornosť líčeniu, tak možno by si uspel. Ale ťažko povedať, lebo v tom prípade si zrejme kupuje štetce svojej obľúbenej značky. Ja by som na tvojom mieste do toho nešla, je to tenký ľad.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sada stetcov ako darcek - Fórum - ZDRAVIE.sk