Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa vysporiadat s takymto chalanom?

Príspevok v téme: Ako sa vysporiadat s takymto chalanom?
malazena

ahoj, uz som tu mala temu ze chalanisko nevie co chce a ze sa momentalne nebavime atd...a teraz som zistila ze sa s niekym stretava...nechce mi povedat s kym, ani kam chodieva ale viem ze chodieva, bol to pre mna sok, aj ked uz mesiac je nasa komunikacia na bode mrazu, ale to sa ani neunuva oznamit mi to po tolkych mojich vyzvach aby mi otvorene povedal ak sa nieco deje? To chlapov tak bavi nas natahovat ci co? A tak som na neho vyliala svoje tisicriadkove vylevy o tom ako ma mohol nechat v nevedomosti ked som sa s nim pokusala udobrit a toto robil mi za chrbtom a ze uz ma inu atd, proste som mu povedala vsetko dobre aj zle vsetky moje pocity...a on? ze on mi nema co vysvetlovat, ze pisem kraviny, ze v nicom nemam pravdu ale nech si myslim co chcem, a mam mu dat pokoj s tymi vylevmi mojimi a ze proste neni povinny mi nic hovorit..Ale sak preboha videl ze na neho cakam, s nikym som nerandila, nestretavala sa, len som sa sustredila na to ako ho opat ziskat a udobrit si ho...a on si zatial namotava neaku inu a uplne s cistym svedomim ma necha nech sa snazim a trapim?? to po 2 rokoch mu nestojim ani za to aby sa somnu uprimne porozpraval a nenechal ma v dohadoch?
takto zas nic neviem, tym ze povedal ze pisem hovadiny zas a neni to pravda, tak ma to na jednej strane ukludnuje ze sak aj ja mam kamosov a chodim s nimi von..ale na druhej strane ho uz poznam a on sa len tak s takymito vecami neprizna a keby aj nieco riesil nepovie mi to a bude to zlahcovat...A tvrdi ze nie koli tomu na mna kasle, ale koli mojim neustalym vylevom..Ale tie tiez neboli bez priciny. Neviem comu mam verit, tvrdi ze ho krivo obvinujem ale ani nepopiera ze sa s niekym stretava a vcera viem ze bol niekde s niekym s kym mi nechcel povedat, az do noci volakde vonku...A potom ze nenamyslaj si...To je sila, ale hubu otvorit a priznat farbu to nie,..stale len natahuje a necha ma v nevedomosti..Ako mesiac do zadu som sa snazila dozvediet ci je to koniec alebo sa mieni somnou este bavit..samozrejme mi neodpovedal..a teraz zrazu na mna vytiahne ze ked som taka, tak uz sa vobec somnu nechce bavit...Ako keby sa doteraz bavil! Sak keby ja mu nepisem a nevolam on sa neozve uz asi nikdy...Som ja hlupa verim vzdy niekomu, kto za to asi nestoji :/ a potom ma len sklame.neviem na kolko mu verit ze to nic neni, alebo mi len nechce povedat pravdu..Bojim sa ze si uz nikdy nenajdem nikoho kto by za to stal..Poznam uz naspamat tie klišé ze pride nieco lepsie, chod von s kamoskami atd...Ale uz ma to nebavi pocuvat ani citat a vobec nic nepomaha, uz nevim co so sebou spravit...kym na neho budem myslet tak sa to nezlepsi..ale on ma tym spravanim tak rozculuje !!! a hocico co napisem je zle, ci sa snazim podobrom alebo po zlom, vzdy som zla ja..

Nina.

On to s tebou ukončil, ignoruje ťa, tu podľa mňa niet čo vysvetlovať ani riešiť. On ti to dal jasne najavo svojím správaním a preto mu určite lezie na nervy to, že mu robíš scény a výčitky. On s tebou komunikovať nechce, jeho správanie je vrcholne hnusné, ale to aj tak nič nemení na fakte, že ho ku komunikácii s tebou nútiť proste nemôžeš. On sa má momentálne právo stretávať s kým chce a ako chce a teba do toho nič. Nech je jeho správanie akokoľvek kruté ty s tým bohužial nič nespravíš. Najlepšie čo môžeš spraviť je sa zaťať a napriek tomu, že to bude bolieť s ním za žiadnych okolností nekomunikovať.

malazena

on ma 25 no ja som od neho o 3 roky starsia...tichsia a neoblomna som bola skor ja, iba obcas ked ma nastvalo jeho chovanie ma chytil takyto rapel ziarlivostny..ale dominantny bol skor on, ja som mu ustupovala, stale muselo byt po jeho..ako inac bolo fajn v poriadku vsetko ked sme sa nehadali bol ku mne super, ale koli nemu som kaslala na kamaratov lebo by ziarlil a on ked ziarlil tak to boli sceny ako male decko, ale to si on uz "nepamata" ..potom sa to dako zacalo kazit a skor asi ja som sa zacala bat ze ho stracam tak som prezmenu ja zacala byt ziarliva na to co robil a jemu to zacalo ist na nervy...a potom to vyustilo az do takeho bodu ze sme sa raz pohadali tak, ze odvtedy sa nebavime...ja som mu predtym jeho sceny odpustala myslela som ze to robi asi preto ze ma ma rad a nechce ma stratit no ked som zacala ziarlit ja, bola som za histerku...

van Alden

aha, to ze on ta ignoruje uz niekolko mesiacov, to mi akosi uslo. No, povedal by som, ze je to chyba Vas oboch a to 50:50. Pochopil som to tak, ze obaja ste ziarlivi a dost tvrdohlavi ludia. Ty si asi dominantnejsi a hlasnejsi typ a on asi ten tichy, ale neoblomny. Je mi to luto ze sa ti to takto prihodilo, ale je to proste iste, ze ta ma uplne na haku a je mu jedno co bude s tebou. Naozaj to nie je v poriadku, ze oficialne sa s tebou ani nerozisiel, proste sa odmlcal. Vedel on vobec, ze ste vo vztahu? Mozem sa opytat na tvoj a jeho vek? Lebo ak by si napisala, ze ma 13 rokov, tak by som sa necudoval, lebo takto ako on sa spravaju male deti. V kazdom pripade tento vztah je uz de facto mrtvy. Ja nejdem nikoho sudit a nikto by ani nemal, lebo nikto nevie co sa medzi vami vlastne prihodilo. Prajem, aby si sa co najskor pozbierala a do buduceho vztahu viac stastia.

malazena

ano bolo to pisane velmi horucou hlavou..ale keby pochopite to ze som sa zopar mesiacov s nim snazila rozpravat kludne a nedalo sa to, stale ma odbijal, tak mozno by ste pochopili ze aj mne rupli nervy tak som na neho spustila vsetky moje teorie a vylevy ked s nim sa bavit nedalo..kazda akcia vyvolava reakciu...nic som mu nehovorila len tak bez priciny...a on si s kludnym svedomim to namna hodi ze aka som a setko sa rozpadlo koli mne, ale to ze sa somnu nikdy nechcel otvorene porozpravat a mozno by to tak nedopadlo, to mu nedopne..
to len pre vysvetlenie...ale som uz pisala ze som ho zmazala ze kaslem na vsetko...este som mu potom napisala nech mi prepaci prehnanu reakciu ale nic, ignoracia..takze neriesim uz...mozno som svojska v tomto a bola som ziarliva, ale aj on bol, ked to bolo fajn..mal problem s tym aby som sla ku kadernikovi chlapovi tak ziarlil...ale nikdy mi nic nezakazal, len mi povedal ze ak pojdem tak to neprekusne a bude konec...tak som samozrejme nesla lebo som konec nechcela...vela veci som ustupovala ja koli nemu a podriadovala jemu...a takto som dopadla..ze ja som nakonec ta najhorsia

dalsi

ako sa vysporiadat ? Jednoducho. Zabudni a zbohom. Radsej UZ NIC NERIES a MLC... Jedinym problemom si ty sama sebe. Ludia reaguju na kazdeho inak, podla toho, aky clovek je. Cim skor na neho zabudnes, tym lepsie. Recnicka otazka: hadam nacakas, ze ti posle notarsky overeny papier, ze je koniec ?

van Alden

sentinel to napisal uplne presne. Musis to proste pochopit, ze on uz nema o teba ziaden zaujem. Podarilo sa mi nejak precitat si tvoj prispevok, veru nebolo to jednoduche citanie. Prepac, ze to napisem, ale prislo mi to napisane velmi horucou hlavou, skoro az hystericky. Ak si taka aj v osobnom zivote, tak asi skor ty sa musis zmenit. Nepoznam chlapa, ktoreho by z dlhodobeho hladiska bavilo pocuvat (a hlavne prezivat) tak silne citove vylevy. Kazdemu skor ci neskor pretecie pohar (v lepsom pripade, v horsom mu rupnu nervy). Tak sa s tym skus vyrovnat, hlavne sa ukludni. Zivot ide dalej a nikto nepovedal, ze raz nemozes byt stastna. Hlavu hore.

sentinel

no presne tak ako si to napisala proste uz to nema zmysel a aj keby presiel neviem aky cas a on by sa ti zrazu zacal akoby zazrakom pchat do riti tak si vtedy tiez uvedom kolko nervov ta to stalo aby si nespadla zase do tej istej žumpy. Lepsie ti sice teraz neni, ale bude, čas všetko zrovna. A radu ako vyhnat cloveka z hlavy.. no je to tazke co si budeme klamat.. proste sa stretavaj s ludmi, venuj sa inym ludom, rodine, kamaratom viac ako obvykle pripadne ak sa na to citis tak sa skus zoznamit s niekym novym, postupne prides na ine myslienky. Ono najrychlejsie vybije cloveka z hlavy iny clovek.. ale aj keby nebol nikto dalsi.. čas to proste spravi len ty sa nesmieš utapat a vyživať v minulosti a myslienkach aj ked je to tazke proste musis mat pevnu vôlu v tomto.

malazena

no uz som to spravila...ale lepsie mi neni...sak ja chapem co mi chces povedat ;) sama nevim co cakam, mozno daku nadej ze sa to zlepsi alebo radu ako si nekoho vyhnat z hlavy kto za to nestoji..nemam totiz naj kamosku ktorej by som sa vyrozpravala...ale dik za rady
asi som sa tym mojim snazenim a vysvetlovanim zhodila unho este viac, cize uz budem pre neho len histerka aj ked to tak nebolo myslene..co uz

sentinel

To uz je uplne šuma fuk či je slaboch alebo čo je vobec zač, sama si napisala, že je toto tvoja druha tema o tom istom hovne, typujem, že v predoslej ti X ludi napisalo to čo ja v predošlom prispevku ale ty si asi uplne mimo, teraz tu budeš rozoberat a vzrušovať sa nad tym aky je ten typek chumaj slaboch a co vsetko si si zasluzila.. poviem ti jedno tajomstvo.. ani PRD ZTOHO NEDOSTANES.. rozumies? Keď ťa raz niekto ma absolutne na haku, nema cenu polemyzovat nad tym co preco kde ako.. svoju snahu si vynalozila az az a bola iba znasilnena do luftu.. neviem kolko ludi ti povedalo to iste co ja ale ked uz zakladas nejaky topic s cielom najst radu tak tu radu aj pocuvaj v opacnom pripade je to znasilnenie času cudzich ludi ktori ti ho tu venuju. Ako som povedal, vymaz si jeho cislo, zablokuj ho na socialnych sietach a vyser sa uz nanho aj ty preboha ziveho..

pelinka

Samozrejme, tvoja intuícia bola podľa mňa správna. Cítila si, že vo vzťahu niečo neklape a chcela si riešenie. Možno si to len nevedela presne pomenovať. On sa cítil ohrozený a keďže je to slaboch, tak to zvaľoval na teba. V duchu hesla : Zlodej kričí : chyťte zlodeja. Viem sa vžiť do tvojej situácie a chápem prečo chceš rozhovor. Priamy a dospelý. Aby si to mohla aj ty v sebe pochopiť a uzavrieť a nie žiť, že niečo je nedopovedané. Bohužiaľ, je to slaboch a nebude ti vedieť nič povedať, podľa mňa... Elementárne veci sú mu cudzie. Zaujímalo by ma, koľko má rokov. Ale aj to je jedno vlastne. Ty si zaslúžiš rozhovor, možno nie vysvetlenie, ale komunikáciu. Ale on radšej strčí hlavu do piesku...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa vysporiadat s takymto chalanom? - Fórum - ZDRAVIE.sk