Ako sa vysporiadat s takymto chalanom?

Príspevok v téme: Ako sa vysporiadat s takymto chalanom?
malazena

ahoj, uz som tu mala temu ze chalanisko nevie co chce a ze sa momentalne nebavime atd...a teraz som zistila ze sa s niekym stretava...nechce mi povedat s kym, ani kam chodieva ale viem ze chodieva, bol to pre mna sok, aj ked uz mesiac je nasa komunikacia na bode mrazu, ale to sa ani neunuva oznamit mi to po tolkych mojich vyzvach aby mi otvorene povedal ak sa nieco deje? To chlapov tak bavi nas natahovat ci co? A tak som na neho vyliala svoje tisicriadkove vylevy o tom ako ma mohol nechat v nevedomosti ked som sa s nim pokusala udobrit a toto robil mi za chrbtom a ze uz ma inu atd, proste som mu povedala vsetko dobre aj zle vsetky moje pocity...a on? ze on mi nema co vysvetlovat, ze pisem kraviny, ze v nicom nemam pravdu ale nech si myslim co chcem, a mam mu dat pokoj s tymi vylevmi mojimi a ze proste neni povinny mi nic hovorit..Ale sak preboha videl ze na neho cakam, s nikym som nerandila, nestretavala sa, len som sa sustredila na to ako ho opat ziskat a udobrit si ho...a on si zatial namotava neaku inu a uplne s cistym svedomim ma necha nech sa snazim a trapim?? to po 2 rokoch mu nestojim ani za to aby sa somnu uprimne porozpraval a nenechal ma v dohadoch?
takto zas nic neviem, tym ze povedal ze pisem hovadiny zas a neni to pravda, tak ma to na jednej strane ukludnuje ze sak aj ja mam kamosov a chodim s nimi von..ale na druhej strane ho uz poznam a on sa len tak s takymito vecami neprizna a keby aj nieco riesil nepovie mi to a bude to zlahcovat...A tvrdi ze nie koli tomu na mna kasle, ale koli mojim neustalym vylevom..Ale tie tiez neboli bez priciny. Neviem comu mam verit, tvrdi ze ho krivo obvinujem ale ani nepopiera ze sa s niekym stretava a vcera viem ze bol niekde s niekym s kym mi nechcel povedat, az do noci volakde vonku...A potom ze nenamyslaj si...To je sila, ale hubu otvorit a priznat farbu to nie,..stale len natahuje a necha ma v nevedomosti..Ako mesiac do zadu som sa snazila dozvediet ci je to koniec alebo sa mieni somnou este bavit..samozrejme mi neodpovedal..a teraz zrazu na mna vytiahne ze ked som taka, tak uz sa vobec somnu nechce bavit...Ako keby sa doteraz bavil! Sak keby ja mu nepisem a nevolam on sa neozve uz asi nikdy...Som ja hlupa verim vzdy niekomu, kto za to asi nestoji :/ a potom ma len sklame.neviem na kolko mu verit ze to nic neni, alebo mi len nechce povedat pravdu..Bojim sa ze si uz nikdy nenajdem nikoho kto by za to stal..Poznam uz naspamat tie klišé ze pride nieco lepsie, chod von s kamoskami atd...Ale uz ma to nebavi pocuvat ani citat a vobec nic nepomaha, uz nevim co so sebou spravit...kym na neho budem myslet tak sa to nezlepsi..ale on ma tym spravanim tak rozculuje !!! a hocico co napisem je zle, ci sa snazim podobrom alebo po zlom, vzdy som zla ja..

malazena

no on mi to aj parkrat povedal ze ma toho plne zuby ja tomu verim, ale on mi daval furt dovody a nechcel sa somnou bavit potom...ja som prisla na to ze ja tymi vylevmi sa ho snazim vyprovokovat, lebo ja mam neco v hlave na co potrebujem vysvetlenie a on neodpoveda tak zacnem ja konstruovat teda svoje teorie o tom a cakam ze ho vyprovokujem aspon k odpovedi ano mas pravdu je to tak alebo nemas pravdu...ale ani jedno z toho nepovie iba sa nasere ze co pisem za kraviny...a nic clovek z neho nedostane...
to je potom dost slabosske skoncit to takym sposobom ze sa furt ohana tym aka som bola a ze je to vlastne koli mne cele...aby mi nemusel nic hovorit

sentinel

Nech ta to boli akokolvek a akokolvek nedokazes pochopit ze po takom case na teba zvysoka serie.. no napriek tomu ake to je cele smutne atd.. ty musis urobit len jedno.. pozbierat zo zeme aspon nejake zvyšky črepín vlastnej hrdosti a sebaúcty a dať tomuto človeku jednoducho navždy zbohom, pochop, že on toto presne chce len jednoducho asi je to typ človeka čo nemá guráž povedať to drsnejšími slovami, avšak povedal ti to jasne, "daj mi pokoj" a v jednej veci mu ja osobne verím, že ťa ma plne zuby práve koli tvojim emocionálnym výlevom.. mal som takú bývalú, bola ochotná sa somnou hádať textovou formou a litániami X hodín do samého vyčerpania, mnoho krát pre úplnú blbosť, ber to tak, že je to mŕtve, tá vzájomná nevraživosť a chyby prekročili istú hranicu a už sa to prosto neda vrátiť späť tak si konečne vezmi svoje saky paky, zabudni nanho a posuň sa ďalej, lebo zhniješ ak ostaneš v jednom bode. Ver mi.