Strelena susedka

Príspevok v téme: Strelena susedka
0vecka

ma niekto skusenosti? Zaalo to v piatok poobede. Isiel som do auta a ona ma zastavila (byva asi o 3 domy dalej) ze jej pred domom parkuje Auto na lavej strane a ze mu mam napisat listok aby parkoval na pravej teda v smere jazdy. Na to som jej povedal ze na toto nemam cas.

V nedelu mi vyzvanala o 7:15 ze jej padlo Radio na zem a ze potrebuje aby som jej naladil nejaku stanicu. Na to som este rozospaty povedal ze s tymto nemam skusenosti na co sa nasrala a zacala rozpravat ze Radio vie naladit kazdy a ze jej die katolicke vysielanie na to som jej povedal ok ale my este spime. A ona na to ze tak sa oblec a pod mi to naladit. Tak som bez odpovede zavrel okno a vytihaol zvoncek zo zasuvky a znovu zalahol. Neskor som volal s predchadzajucou majitelkou domu a ta mi povedala ze som dobre urobil lebo ta zenska ked sa na niekoho zavesi tak neda pokoj.

Myslel som si ze teraz sa naserie a da pokoj. Asi o 3 hodiny som isiel okolo jej domu nejake bohosluzby na plne gule a zacala ma zdravit. Ja som neoddravil a isiel dalej. Ona to po asi 10tich pokusoch vzdala.

O par dni neskor ma zase zobudilo jej skriekanie na ulici ze nejake Auto nejako zle parkuje. Pri ranajkach som videl ako pise listok a dala ho za stierace jednej dodavke ktora nam parkovala skoro vzdy pred domom. Neviem co tam napisala ale odftedy tam ta dodavka neparkuje. a fcera Bola pred nasim domom policia a davala pokutu autu ktore pred nami parkovalo.

Co mi vadi je ze v podstate nijako neporusuje zakon ale tieto jej akcie sa viazu iba na auta stojace pred nasim domom. A fakt neviem ako na nu. Nevim ale je mi blbe napr navsteve povedat ze musi dodrzat odstupy pri parkovani lebo inak pride ta pizda a zavola policiu. navyse to vdy nieje ani mozne a jedna sa o ulicu cez ktoru neprejdu 2 auta vedla seba teda je to uplne na hlavu.