Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z nových ľudí

Príspevok v téme: Strach z nových ľudí
Jankoslovak

Ahojte, mam problem bojim sa novych ludi.Za mesiac idem na strednu a bojim sa ako tam zapadnem.Bojim sa hlavne toho ze sa ma niekto opyta na meno, kde byvam atd a mne proste nastane v hlave blok na len tazko zo mna nieco vylezie.Je to nezmyselny stres ktory prezivam,uvedomujem si to ale nedari sa mi z toho zbavit. Dakujem za kazdu radu ci podporu -cenim si to :)

Kolo Kolo

Seruss..Mal som ten istý problém...Stredná-nový ľudia... stres z toho... Po týždni v škole to opadlo..Spoznáte sa z ostatnými... Ber to tak že na strednej sa nepozná každý z každým...určite niesi jediný...Ak sa s vašej budúcej triedy s niekým poznáš tak to máš len +. Stredná je práve to miesto kde je najviac srandy... Len nebuď utiahnutý do seba.. Toť všetko odomňa :)

mmm0

ahoj,ja mam tiez taky problem ,doteraz som to nechala tak a postupne prichadzaju dalsie fobie..takze urcite by to trebalo riesit.ja som taka ze bojujem ale uz nevladzem,budem musiet uz asi ist na tabletky aj ked som sa ich stranila,bohuzial..

Nicolett

Nemáš sebavedomie.Vedel si o tom že šport zvyšuje sebavedomie? Začni chodievať vonku lebo vnutorny priestor ti podľa mňa veľmi neprospieva.So straými kamošmi sa bav ,alebo do konca bratranci ? Ak si chceš pomôcť musíš to aj ty chcieť.

salon

Janko bud sam sebou. Nic neskryvaj. Nemas sa za co hanbit. Kazdy mame nieco,nejake slabostky ale kazdy mame aj svoje silne stranky,tak na tie sa zameraj :-)

Jankoslovak

Ide aj o to ze sa trochu zajakavam paradoxom je ,ze nikto o tom nevie a viem to skryvat :D ale bojim sa toho noveho prostredia ,ze proste budem mat vacsi stress a uz to tak skryvat dobre nebudem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z nových ľudí - Fórum - ZDRAVIE.sk