Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy - suché, bez lesku, bez objemu

Príspevok v téme: Vlasy - suché, bez lesku, bez objemu
Jesties*

Ahojte všetci...

Chcela by som Vás poprosiť o radu. Mám veľký problem so svojimi vlasmi a neviem si dať rady. Sú suché,nemajú žiadny lesk a tiež stratili svoj objem. Nebývali vždy takéto...

Všetko stratili po používaní šampónu proti všiam. Mala som s nimi obrovský problém keď sa vyskytli u nás v práci. Dlho som mala problém sa ich zbaviť.
Keď sa mi to konečne podarilo stalo sa z nich toto.
Hneď po umýti som ich iba osušila uterákom a nechávala voľne vyschnúť. Keď sa už ukazovali prvé náznaky suvhých pramienkov začínali klesať na dol. Po kompletnom vyschnutí boli úplne bez lesku a objemu a vyzerali opäť ako mastné aj keď na dotyk tak vôbec nepôsobili.

Neskôr som vystriedala rôzne šampóny na pridanie lesku alebo objemu. Tiež som vyskúšala aj prírodnejší žihľavový šampón.
Vlasy počase začali vyschýnať a tiež štiepiť konce.

Tieto problémy som predtým nemala a už si s nimi vôbec
neviem dať rady. Prosím nevedeli by ste mi poradiť nejaké prírodne masky, kúry alebo niečo co by mi aspoň trochu pomohlo?

Ďakujem za odpovede :-)

MALCICA

Ahoj. Mam podobny problem. Mne akurat vlasy znicil kadernik farbenim. Uz je to 9 mesiacov a stale strasna katastrofa. Ja mam pocit, ze som vyskusala uz vsetko na svete. Az mi nieco zaberie, dam urcite vediet. :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - suché, bez lesku, bez objemu - Fórum - ZDRAVIE.sk