Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
Ria50

Ahojte ,,,len potrebujem radu ....mam priateľa 3 rok ,budúci rok chystáme svadbu ,býva u mna v doma ,som len sama s otcom a plus uz aj priateľ .Chcem sa len opýtať ci je to normalne ,ze priateľova mama mi nikdy nenavrhla ze príde mi s niečim pomôcť ,uz len do záhrady ale pomôcť umyť okna ,je nezamestnaná čiže sedí len doma pred telkou ,coz ja pracujem ....,ked mi zavolá raz za 3 dni tak sa len opýta ze co robim a ja nestiham ani sedieť a ona mi len nato povie no tak mas toho dost ,keby bola mama tak by si mala viacej casu na seba ,,,,,príde mi to divne ,ze sa ma ani raz neopyta ,zasa na druhej strane by som mala byt spokojná ze sa nemieša ....mam taky pocit z nej ze len uz nech po svadbe nech ma z krku syna lebo uz nieje najmladší ...aky máte nato nazor ?

soffa

nehnevaj sa ale ona ma prist ku vam(do tvojho domu,ci bytu)okna umyt?nepoviem keby si bola u nich,tak nepoviem.pride mi to nerealne zeby mi prisla svokra ku mne domou umyvat okna.alebo daco pomahat.ved ma svoje,tam sa narobi!a to ze je nezamestnana,neznamena ze sedi doma na riti.ty si mladsia,ty by si jej mala prist pomoct.nehnevaj sa ale mas cudne nazory.

Dadula56

To si nevies okna sama umyt, zahradu poriadit?Ked je to taky problem, tak ich umyvaj menej casto alebo nech to robi priatel. Ci on len sedi na zadku zatialco ty drhnes?Lebo to je jedina moznost preco ti to je vela-ze si na vsetko sama.
Dalsia vec, keby sa ti svokra tlacila do bytu, tak budes pisat ako sa jej zbavit.

Titi

Tiez nechapem preco by ti mala svokra pomahat.Ked nestihas naco mas zahradku nerob to naco to robis.Presne skor ty by si jej mala pomahat nie ona tebe.

antihlupym

Kokos niektorym, co sem pisu uplne sibe. Preco by ti mala starsia pani chodit umyvat okna? Predpokladam, ze ma nad 50 rokov. Si normalna? Skor pomahat by si jej mala ty. Ved ti bude svokra..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk