Ako sa rozísť?

Príspevok v téme: Ako sa rozísť?
lusialelou

dobrý deň s priateľom sme spolu 2roky no posledny pol rok je to peklo nehorázne žiarli každý deň mi vyvoláva scény a každý deň sa hádame a ja každý večer plačem . Už som jednoducho na dne zo silami a nevládzem pokračovať. Nikdy som ho nepodviedla z práce chodím len domov pekne dlhú dobu som nebola s kamaratkami na káve ani nikde vonku a on jednoducho stále vymýšla dôvôd pre konflikt. Ja už mám toho dosť uráža ma úplne neférovo. Viem že ho už ani nemilujem proste týmto správaním si ma totálne znepriatelil.Ako mu to povedat? Už som pevne rozhodnutá to skončiť. dakujem vám za rady

tasty

s takýmto niečím som mala skúsenosť, opis vzťahu sedí do bodky,, a po rozchode, ktorý som ja iniciovala, prišli nepríjemné vyhrážky, urážky a dosť vážne vydierania
prajem hlavne bezproblémový rozchod,,, jednoducho mu oznám, že nevydíš význam v pokračovaní vážho vzťahu a že si rozhodnutá to ukončiť

odpovedam

no kebyze si ho milovala, cudovala by som sa. uz si davno mala odist. ako sa rozist? preco riesis tuto otazku? ty sa ho snad bojis? jednoducho mu povedz, ze uz nemienis znasat jeho nedoveru. A to je cele. Cim viac povies, tym viac argumentov mu das na to, aby protirecil. cize povedz len jednu vetu a dalej nereaguj a odid.

Žužova

presne tak , naber odvahu a povec mu že chceš koniec lebo si si uvedomila že už necítiš to čo predtým a že ťa tento vzťah ničí . :) aj ked uprimne dovodom je že je debil ,ale na to on príde možno a j sám :)

sewie

Normalne mu povedz do oci ze uz v tom vztahu nie si stastna. nemusis okolo toho vymyslat somariny, proste povedz ze ocividne to nefunguje stale sa hadate a teba to nici a uz to nechces...koniec...

lucia.z

Hovor priamo s nimi. Ver mi človek sa nemení. Aj ja so mala vážný vzťah (6 rokov a nakonci bolo peklo), ale všeto som ukončila a teraz som sťastná.