Bolest bedroveho klbu / slabin?

Príspevok v téme: Bolest bedroveho klbu / slabin?
nikinka22

Ahojte, mam taky problem..od decembra ma boli noha..v oblasti ako je bedro..z boku.. kedze som si myslela, ze to bude sposobene dlhodobym cvicenim/pretazenim, dala som si od cvicenia pauzu, preslo to, no akonahle som zacala opat cvicit, vratilo sa to.

Navstivila som chirurga, ten tvrdi ze to mam od chrbtici (vraj mam skoliozu)a ze kym to neboli pri slabinach tak je to ok a poslal ma na neurologiu - tam som zatial nebola, ale isla som za ortopedom - ten povedal ze skoliozu nemam a odporucil mi klbovu vyzivu a ze v pripade ze po troch mesiacoch uzivania to neprejde, mam prist..tri mesiace prejdu o cca tyzden a asi pred troma dnami sa mi to zhorsilo, boli to uz aj smerom ako su slabiny, napr aj ked len chvilu chodim..neni to vyslovene velka bolest, ale prijemne to nie je a kedze ma to brzdi aj v cviceni, chcela by som to vyriesit.

Bola som aj na rontgene, ten bol negativny

Viete poradit, co dalej? co by to mohlo byt, ku komu stym ist?

nikinka22

ok zatial dakujem za informacie :) skocim este raz za tym chirurgom, lebo on cosi spominal ze keby ma to boli uz smerom na slabiny, ze to moze byt aj nieco vaznejsie o niecom ako pruch hovoril? neviem...a k ortopedovi som objednana az v polke sept. tak zatial skusim toho chirurga

Galapagos

sry az teraz citam ze mas 19. nechaj si vysetrit aj hladinu vit D u mna sa to tak zacalo zistili mi nedostatok vit D a potom opotrebovanie

Galapagos

odporucit ti moze odborni lekar alebo ortoped treba povedat. neviem kolko mas rokov ja mam 35 a uz asi 5 rokov mam opotrebovany klb 2x ma uz aj operovali