Je sex precenovany?

Príspevok v téme: Je sex precenovany?
Kamila978

Sme s priatelom uz dva roky a sex mame 1-2 krat za tyzden. Mame moznost byt spolu kazdy den par hodin. Ked som sa snazila spytat a vyriesit, preco sa milujeme tak malo, zostal celkom podrazdeny a povedal, ze sex je velmi precenovany. Pritom si rozumieme, skoro vobec sa nehadame, sme spolu velmi casto. Myslite, ze mam sancu to nejako zlepsit? Alebo ho to nebavi? Nechce sa so mnou o tom skoro vobec rozpravat.

Moireal

Su aj chlapi ktori nemaju velku chut, ano su taki a mna moj byvaly raz nazval "neukojena zena". Obraz si utvorte sami. Teraz sa uz na tom smejem ale vtedy ma velmi zabolelo,co povedal.

luzahunter

Prikladnam sa k nazoru RNG. Nebudem vysvetlvoat preco.

Ale odkaz pre oponentov:

Nuz niekto je stavany tak, ze 16 hodin pozera do multi monitorovych ssystemov, krci sa a takmer ani dva deci vody nevypije, o jedle ani nehovoriac.

A je niekto, kto uz po 2 hodinach tuto cinnost vzda, aj keby mu date 1 mesacny plat kazdy den.

Resume?
Na kazdeho vplyva stres inak. Niekoho motivuje, ineho nie.

Avsak tvrdit, ze EM ziarenie, splodiny mesta, tma a nepohyb je bezpredmetne voci zdraviu a vykonu a chuti na sex, tak tomu hovorim sebavedomie..

Kratkodobo to vzladne kazdy, ale skuste to po 10-20rokoch..

Je to avsak nedokazatelne, tak isto ako nie je mozne dokazat, ci skok z 3 poschodia na beton zabije, alebo len polame zoapr kosti. Aj tak kazdy triezvy clovek nevyskoci, nie?

Tak isto sa ja vyhybam nepohubu, tme, a EM ziareniu, vramci normalnych moznosti a schopnosti.

maskot

problem nieje v strese, v mediach, v jedle a pod. Problem je ze ak sa dvaja nechcu milovat a nemaju v sebe tu potrebu tak je to tym ze sa nepritahuju navzajom po fyzickej a feromonovej stranke. Netaha ich to k sebe. Ja ked som aj unaveny a vycerpany alebo hladny ale ked vidim odhalenu nejaku intimnejsiu cast svojej partnerky alebo ze prejde okolo a zavonia mi svojim telom tak chut dostanem stale aj keby sme boli v mastali ci v bahne. Jednoducho povedane ak sa dvaja svojou telesnou vonou pritahuju tak budu po sebe stale tuzit.

RNG

Nuz ja by som nepovedal, ze nedostatok pohybu, slnka a privela elektromagbnetickeho ziarenia su zanedbatelne. Ani chemicke postreky ci uz pesticidy, herbicidy alebo konzervacne chemikalie su zanedbatelne.Tiez chemikalie, co posobia akoby estrogeny v tele, co chemicky muzov vlastne kastruju.
Staci porovnat normalne hladiny testosteronu spred 50 rokov a dnes u muzov a uvidis velmi velky rozdiel. Najma v tzv "civilizovanych" krajinach, kde sme tym menovanym ovela viac vystaveni. V rozvojovych krajinach kde je toho este podstatne menej su muzi tym podstatne menej ovplyvneni.

Prezyvka055

RNG co si budeme co hovorit, je to najme z prace .. tie ostatne veci to su take somarinky. My sa s priatelkou vieme pomilovat aj po pozreti horroru ci krvaku, cize tie idiotiny o tom ako TV vysiela hluposti a massmedia oblbuju... to plati pre ovce. A ovce si to zasluzia. Kto nevie vypnut TV, radio alebo ten kto si nevie spravit vlastny nazor ten nech bude zmagoreny taky clovek ma nezaujima lebo je uz z podstaty hlupy.
Clovek ako jedinec sa ma vediet postarat sam o seba. A ked je len babkou a robi to vidi, tak si nic ine ani nezasluzi.

A teraz spat k podstate. Ked vynechame tieto hluposti co spominas a zistime realny problem ze najvacsim problemom stresu a unavy je praca.

Ludia v nej casto travia 8-12 hodin denne, co je vela. Ja stale tak hovorim, idealne je pracovat tak 4-5 hodin denne, vsetko viac je uz pre cloveka destruktivne. Lebo tu nejde len o tych 8 hodin co pracuje. Ale priprava cesta a navrat z prace pridaju k tej 8 este 2 hodky. Cize clovek spi 8 hodin, 10 hodin sa venuje praci a 6 ma na volny cas. Z toho vo volnom case este riesi vybavovacky problemy, vari, perie atd jednoducho povedanne NEODDYCHUJE.

RNG

Stress je dnes do zivota zavadzany nielen v praci, ale aj v konzumnej spolocnosti, kde sa kazdy snazi mat za kazdu cenu voacej, zavadzany je aj v komunikacii, kde sa tlacia filmy a show, co zvysuje tlak na psyche cloveka(horory, "realne situacie", krvaky, nahanacky atd) , stres sposobuju aj samoztrne komunikacne a ine vyrobky elektromagnetickymi polami. Aj celkove zivotny styl, kde ludia ziju doma ako krti, be dostatku slnka a pohybu ovplyvnuje silne spanol a tym aj nervy.
Nuz ale ked tomu nechcete verit, tak si robte ako chcete.
Inac aj rozne konzervacne prostriedky, co sa pouzivaju na predlzenie zivotnosti ovocia a zeleniny obsahujku rozne latky, najma organofosfaty, co znacne znizuju testosteron a celkove libido, dokonca aj pocet spermii a ich mobilitu, z niekdajsich 20 milion na priemernu ejakulaciu pred 70 rokmi na dnesnu priemernu 5 milion, a podstatne menej mobilnu, tj aj otehotnenie je dnes ovela problematickejsie.
K tomu pridame este rozne chemikalie, ako napr plasticizery, najma ako vystelka konzeriev, co posobia v tele akoby estrogeny, co tiez vlastne muzov vlastne chemicky "kastruje".Des je bezne ze chlapi uz v 35 rokoch, mnohi aj skorej nemaju o sex zaujem a su viacmenej sterilni. naviac kedze zacinaju sex ovela skor v zivote, mnohi uz v 13 rokoch, tak su vlastne uz vyziti=opotrebovani.
Ale zrejme to vsetko vas tu nezaujima, ved dnes su ine problemy, modernejsie, a teda co ja stary chlap viem, takze z tejto temy odchadzam.