Je sex precenovany?

Príspevok v téme: Je sex precenovany?
Kamila978

Sme s priatelom uz dva roky a sex mame 1-2 krat za tyzden. Mame moznost byt spolu kazdy den par hodin. Ked som sa snazila spytat a vyriesit, preco sa milujeme tak malo, zostal celkom podrazdeny a povedal, ze sex je velmi precenovany. Pritom si rozumieme, skoro vobec sa nehadame, sme spolu velmi casto. Myslite, ze mam sancu to nejako zlepsit? Alebo ho to nebavi? Nechce sa so mnou o tom skoro vobec rozpravat.

Kamila978

Nemyslim si, ze ked sa o tom ani poriadne nechce bavit, bude chciet brat nejake tabletky. A ani do neho nic pchat nechcem :/

luciano

Kamila, máš proste partnera, ktorý má malé libido. Takých mužov je veľa a stále ich pribúda. I ja som taký bol. Manželka však kúpila v sexšope yohimbin a dala mi to užívať a môžem povedať, že sex mi začal omnoho viac chutiť a sexovali sme každý deň. Problém môže byť aj v nedostatku testosterónu. Daj doktorovi predpísať Undestor Testocaps, čo je prekurzol testosterónu a uvidíš, že sa stane z neho kanec. Afrodisiaka je veľa druhov, môžeš si to vygoogliť, ale yohimbin a testosterón sú dokázateľne najúčinnejšie...

Delete 2

Ujo RNG, v tejto dobe nám nepomôžu žiadne stránky a rady od uja Googleho a ani tie Vaše. Doba je rýchla a ak chce človek ako tak prežiť tak musí jednoducho stres zažívať...

Preto z tohoto sveta miznú aj ostatné podľa mňa ,,pekné,, hodnoty ako nezištnosť, láska, priateľstvo.

Človek nemá čas už na nič, ani na ........ sex.

RNG

Stres je zabijak, doslova a vedie k stovkam roznych zdravotnych problemov, z ktorych libido a sex su len celkom malicke, druhe eu ovela horsie. Preto tu zdoraznujem, snazte sa stresu co najviac zbavit, ked si chcete celkove zivot a zdravie napravit.
Pozri te sa na to napr cez Google.sk pod mojim nickom a temami spanok a stres, kedze tieto dve uzko medzi sebou suvisia.

Kamila978

Apetit moze byt iny, ale viem, ze masturbacia mu problem nerobi. Teraz to neodsudzujem, ved ja sa tiez rada pohram. Rada skusam nove veci, nemam problem s hocijakym miestom, rada sa mu "povenujem" :) Ale aj tak ocividne nema chut. A 28 rocny chalan by mohol mat v tomto trochu viac energie. Ked bude mat 40, budeme sa milovat raz za rok? :(

Doktorexitus

No kazdy ma sexapetit iny takze kym sa to zladi aale hlavne je sa vela o tom rozpravat len to chce pochopenie a snahu z oboch stran nie len z jednej v tvojom pripade si tt aktivna. Tych moznosti je naozaj vela od problemov v praci cez osobne problemi alebo tazka fyzicka ci narocna psychycka praca to vsetko vplyva na psychyku co sposobuje nechut na sex. Sam som mal obdobia kedy som na sex aj viac ako 2mesiace nemyslel ale to som sam bol takze som neukracoval partnerku :D

Kamila978

Hanah, skusala som. Ale potom mi je vycitane, ze moc tlacim na pilu. Ja uz neviem.Som z toho smutna. Obcas povie, ze to zlepsi, ale zatial sa tak nestalo.