Kto kupuje obrúčky?

Majkaaaa1

U nás ich kúpil manžel. Obzerali sme ich spoločne, ktoré sú aké, ale nakoniec ich kúpil on potajomky a vytiahol ich vlani na vianočné sviatka.
My sme uprednostňovali klasické klenoty, Rýdl sme odmietali už len kvôli tomu, že je tak preferované a má tak nútenú reklamu.

Darina33

No my sme si to teda naplánovali ľahšie :) dali sme si to na pol :) Nekupovali sme ani jedny z tých drahších (obľúbený Rýdl) a ani najlacnejšie (typicky: striebro - to sčernie a ani chirurgickú oceľ). Kúpili sme si klasické žlté zlato :) A napríklad, keby niekto chcel vedieť, tak mám zásnubný prstienok od manželovej prababičky :) Je dosť ošúchaný, ale majú takú tradíciu, že si ho predávajú z generácie na generáciu :) Našťastie mám chudé prsty, lebo inak neviem neviem :D

amgy

ako sa dohodnete, je to na vas varianty muž kupi obe, možte sa zložiť,
možu vam prispiet rodičia, fantazii sa medze nekladu.

ehm

Obrúčky a nevestine šaty u nás kupuje ženích, oblečenie pre ženícha kupuje nevesta, hostinu platia rodičia podľa počtu hostí.

Mesačný princ

Podľa mňa by obrúčky mal kúpiť sobášiaci kňaz :D

Veď cirkev je bohatá :D

A svadbu by mal platiť štát ak chce, aby ľudia uzatvárali manželstvá ♥

erika44

Tak my sme si kupovali obrúčky zo žltého zlata od Rýdla a kupovali sme si ich napoly. Stanovili sme si max. výšku/strop a potom sme vyberali. Nakoľko manžel mal retiazky v žltom zlate, tak sme sa rozhodli pre ten typ. Ale tak máme známych, ktorí si tiež osobne kupovali obrúčky. Nevesta z Ameriky v červenom zlate a ženích v bielom zlate, lebo v ČR nemohol zohnať v červenom zlate 2 týždne pred svadbou v tej veľkosti :d Takže potom bral čo prišlo :D :D

a_dr1a

Sevrin) Okovy?)) Tak je to predsa na muzovi, co si vyberie. Bud moze mat raj na zemi, alebo peklo :D Co si kto vyberie zvoli, to ma) alebo kto si ako ustelie, tak bude spavat