Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na pokraji síl

Príspevok v téme: Na pokraji síl
Niki96

Prosím o radu lebo už to nezvládam. Mám úzkosť ale stále celý čas nespím kvôli tomu. Snažím sa robiť niečo nemyslieť na to ale je to stále vo mne a nejde to preč a bojím sa že ani nikdy neodíde a ja sa budem musieť zabiť lebo takto dlho neprežijem mám iba 19 rokov pred sebou výšku ale všetko z toho čo ma čaká alebo aká som bola pred touto uzkosťou je vzdialené a mám pocit že už nič nebude ako to bolo. Začalo to tým že som nemohla spávať potom som mala zlé stavy a teraz mám ich stále.

Nicolett

Mne strašne pomáha na depresie každý deň počúvania relaxačnej hudby ,alebo nejaké frekvencie doplňujúce života .Len musiš pravidelne.Nie že za 1-2 dni zafunguje ,ale tak za týždeň.

artemis3

Práve preto je najlepšie nečakať kým sa to zhorší, ale urobiť hneď teraz niečo. je to minimum, čo môžeš pre seba spraviť.

Niki96

Nebola som ale ked sa to nezlepší pôjdem najhoršie je že sa bojím toho že ked si nepomôžem sama nikto mi nepomôže a ked si nebudem schopná pomôcť sama tak mi zostáva iba jedno a to konečné východisko. Toho sa teraz bojím že ked to neprejde budem sa musieť zabiť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.