čo teraz robiť??

Príspevok v téme: čo teraz robiť??
sheherezada

páči sa mi jeden chlapec. Je úžasný, zrelý, má presne takú povahu akú som u chalana vždy hľadala. Je rozumný, starostlivý, nehovorí reči do vetra a je do mňa naozaj zamilovaný. Problém je v tom, že ma fyzicky nepriťahuje... dá sa povedať, že je fyzicky úplný opak toho, čo sa mne páči. Naopak, veľakrát sa mi stalo, že som stretla pekného chalana, môj typ, ale povahovo mi vôbec nesedel. Takže, teraz neviem, čo mám robiť, Tento chalan je naozaj dobrý, mám ho rada, poraďte mi čo robiť. Tiež by som rada počula, možno sú tu nejakí ľudia čo zažívajú alebo zažili čosi podobné, vzťah, kde vás dotyčný fyzicky nepriťahoval a predsa to fungovalo..... ???? Potrebujem poradiť. Ďakujem

mia

prave teraz som odpisala na temu,zamilovanie.Je tam podobny pripad,lenze opacny.Ak chces,precitaj si to tam.Esta nico k tomu.Moj nazor je,ak ta laska z tvojej strany nepride,nevydaj sa za neho.Laska,je v manzelstve dolezita.Aj ked sa vravi,ze casom vyprcha,ale ak ju nezazijes,budes po nej stale tuzit a mozno budes spokojna,ale nie stastna.Neponahlaj sa,casu dost,ak on neni ten pravy pre teba,ten pravy ta najde!

fraisee

nemusi ta fyzicky pritahovat.. nateraz. postupne sa ti moze zacat pacit aj fyzicky. uvidis casom. tiez som zacala chodit s chalanom, co nebol vyslovene moj typ. povahu mal super, bol dobry, laskavy, mily a bla bla. a postupne som zistila ze lepsieho chalana pod slnkom asi uz nenajdem. nie je vsetko hned fyzicke.

Summer_

sheherezada
Ja som zacala chodit s chlapcom ktory bol presne podla mojich predstav az na vyzor...fyzicky ma nepritahoval...
Ale povedala som si sak co ved to sa moze zmenit s pribudajucou laskou a hlavne je ze si rozumieme:) Myslela som si ze az ho zacnem lubit bude ma aj fyz.pritahovat...
Lenze sa tak nestalo...on bol totiz presny opak toho co mna na chalanoch pritahuje...dokonca bol skor to co som na nich nemala rada.../vyzorovo samozrejme:)/ no a tak mi bolo neprijemne napr.ked sme boli spolu sami a malo sa stat nieco viac...alebo aj ked som ho mala predstavit kamoskam ze co si pomyslia?
Ja urcite nie som taka ze by som si zakladala na vyzore to urcite nie...pre mna je prvorada povaha porozumenie zmysel pre humor atd.ale dnes uz viem ze chalan s ktorym budem ma musi okrem tohto vsetkeho aj fyz.pritahovat...nemusi to byt moj ideal ale urcite musi mat nieco co bude na nom/pre mna/krasne...ako oci usmev alebo proste nieco...
Ale tento moj teraz uz ex nemal take nanestastie nic...Rozisla som sa nim po 8mesiacoch/boli v tom aj ine veci okrem toho ze ma nepritahoval/No urcite nelutujem cas straveny s nim...
A tak by som ti len poradila... zamysli sa nad tym ci ten chlapec ma nieco co sa ti na nom paci aj ked to celkovo neni tvoj ideal...ci si vies predstavit ze ho vsade budes predstavovat ako toho tvojho priatela atd...
Alebo to len jednoducho s nim skus a po case uvidis ako to bude...mozno sa tak zalubis ze bude na nom pre teba vsetko tak krasne a dokonaleee...:) Za pokus nic nedas:)
Drzim palceky...!!!

sheherezada

ale takého ako je tento už nenájdem. Mám 24 a nejaké skúsenosti..... zdá sa mi, že stále len hľadám a som totálne náročná, ale vôbec to nie je pravda, chcem len obyčajného rozumného chalana, bohužiaľ sa zmierujem s tým že také niečo nenájdem.... preto rozmýšľam nad týmto, síce doňho nie som zamilovaná, ale čo nie je može prísť....