Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výpovedná lehota - nenastupenie do práce

Príspevok v téme: Výpovedná lehota - nenastupenie do práce
Dajána40

Ahjte, pracujem v DE, a dala som minulu endelu vypoved. Odpracovat musim do konca augusta cca. Co sa stane , ak prestanem chodit pocas vyp. lehoty do práce?? Ak prídem na Slovensko, a budem sa musiet hlásit na urade, ako sa preukazem ze som ukoncila prac. poemr ked odidem potajme a nebudem mat nijaky papier v ruke? dakujem za odpovede

0vecka

na sud ju imho nedaju... komu sa s tym chce babrat? akurat takto robi slovakom dobre meno.. ja na jej mieste sa prihlasim az ked vyprsi vypovedna doba...

N-ika

Vypoved je dohodou k urcitemu dnu alebo ti plynie vypovedna lehota?
Ak je dohoda o ukonceni p. pomeru k urcitemu dnu tak tym dnom konci p.pomer.
Ak si dala vypoved a plynie ti vypovedna lehota (na SK trva dva mesiace a po odpracovani viac ako rokov u toho isteho zamestn. az tri mesiace, pricom zacina plynut az k 1. dnu nasledujuceho mesiaca) a neprisla by si v tom case do prace tak ta zamestnavatel moze zalovat za skodu ktoru mu tym sposobis, alebo za usly zisk...skoda moze byt sposobena nakladmi spojenymi s hladanim a skolenim noveho zamestnanca, alebo stratami vo vyrobnom procese...
takze dobre si to rozmysli, aby ta nedali na sud..takisto ti bude chybat zapoctovy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výpovedná lehota - nenastupenie do práce - Fórum - ZDRAVIE.sk