Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovrazedne myslienky

Duška248

Ani mňa to už nebaví! A ja sa musím obhajovať nebudem len ticho sedieť a čítať si Vaše príspevky, ale dobre nechajme to tak, téma je úplne o niečom inom, ja mám svoj život, vy svoj a ďalej to neriešme :) Takže držím palce slečne/chalanovi čo tému založil a ja som sa dostatočne vyjadrila, nemám viac k tomu čo povedať, aj tak by ste do mňa, len znova rýpali, ale aspoň som sa naučila, že pridávať príspevky na nejaké fórum, nebol najlepší nápad ako ľuďom pomôcť :D tak nič. A presne tak Mier s Vami :)

wtf

Duška248 áno súhlasím nestačí...Preto študujem medicínu štvrtým rokom aby som to mohla zmeniť. Zatiaľ však nemám ako. Neviem pred kým sa tu obhajujete, predomnou nemusíte...či prispievate či nie..ja prispievam tiež z toho čo mám a na strednej som chodila robiť zbierky a čo..
Ste psychologička, snáď nato prídete...
Nikto sa tu nesťažuje, jedine vy máte strašnú potrebu sa obhajovať, otázka je prečo ? Ja sa tiež nechcem hádať, nič proti vám nemám iba som mala potrebu zastať sa tej mladej slečny, pretože asi väčšina ľudí jej hovorí, to čo ste napísali vy.
Už nemám chuť reagovať takže mier s vami, pokračujte v tom čo robíte, veľa šťastia do života...

vivi387

Duska, prepacte ja som Vám nechcela este pridávať, skôr to bola len taká moja myšlienka a reakcia na to ako vás príspevok vyznel. Samozrejme nemôžeme vas hodnotit na základe niečoho takého. A tiež si myslím že aj takýto drsnejší prístup môže niekomu niekedy pomôcť, len to je tiež individuálne. Možno niekedy inklinujete k takémuto prístupu prave v súvislosti z vašou prácou. Každopádne netreba to tu na fóre brať až tak vážne ako v realite.

Duška248

vivi387 ja predsa nikoho problém nepodceňujem! Už som napísala, že som to písala v zlej nálade a ospravedlnila som sa dotyčnej osobe a zatiaľ sa nevyjadrila a čo vy viete, možno práve moje slová jej pomohli, pretože jediný kto sa tu sťažuje sú úplne cudzí ľudia, ktorí ani túto tému nezaložili a nie sú v tej situácii. Fakt sa nechcem hádať, ale toto je už vrchol!

vivi387

Duška248, zabudate na jednu veľmi dôležitú vec a síce že každý človek je iný, má inú psychickú výbavu, je inak odolny, inak citlivý. Navyše ani žiadna situáciu v ktorej sa dvaja nachádzajú nie je rovnaká, množstvo maličkých odlišnosti, predstavuje vo výsledku veľký rozdiel. Preto by som nikoho a nic veľmi neporovnavala a nehovorila kto je na tom lepšie a kto horsie, nedá sa to jednoducho. Treba sa snažiť pomôcť každému bez rozdielu a brať jeho problem vážne pretože preňho je to momentálne jeho najväčšie trápenie ktoré sa môže stupňovat a mat horsie nasledky, preto by ste ako psychologicka nemali podcenovat ziadny problem.

Duška248

Pre Boha! Ja sa tu predsa nechcem hádať. A áno je mi ľúto tých detí, či ľudí, čo nemajú čo jesť a piť, a preto aj posielam SMS-ky, či hocičo iné keď vydím, že sa to dá, možno mi nebudete veriť, ale veľmi rada ľuďom pomáham! Vždy keď sa má niečím pomôcť a ja to viem, tak pomôžem! Zúčastňujem sa vždy aj charitatívnych zbierok a UNICEFU. Viete niekedy nestačí len to, že ich je Vám ľúto, treba sa aj snažiť pomôcť, lenže ja Vás nepoznám a neviem, či im pomáhate, či nie, tak tu nejdem odsudzovať :) ako niektorí. A mám jednu malú otázku: Akú som to vlastne ukázala, tú moju slabú stránku??

wtf

Milá pani psychologička, skutočne vás nepoznám a neviem aká ste, každopádne ukázali ste svoju slabú stránku. A že neočakávate, že sa ospravedlním ? A za čo ? Že sú mi všetky ľudské životy rovnocenné ???
Áno čo majú robiť tí narkomani, a čo majú robiť tí ľudia ktorí trpia ? Ktorí nemajú čo jesť, kde spať ? Ktorí každý deň umierajú lebo nemajú pitnú vodu a my ňou splachujeme záchody ?...To vám nie je ľúto ? Mne je.. bohužiaľ viem, že to nezmením ale možno podporím aspoň jedno mladé dievča, ktoré ma problém..
Obranný mechanizmus závisti ? A v čom vám kto závidí preboha ? Skôr je mi vás ľúto, že ste psychológom. Musí to byť ťažké, počúvať denne problémy ľudí, snažiť sa im pomôcť a častokrát bezvýsledne...

Duška248

Snubenica02 ja som nepovedala, že jej problémy sú na smiech! Ja som povedala, že to, že sa za ne reže je na smiech. A áno nemala som to povedať a dotyčnej osobe sa ospravedlňujem,(aj keď pochybujem, že to číta, pretože sem nič nepíše a nevyjadruje sa) nechala som sa vyviesť z miery, ale vôbec ma nepoznáte a nemôžete ma odsudzovať ako psychologičku, preto, že som sem napísala Vám nepríjemné veci. Keď sa skoro každý deň stretávate s prípadmi, ktoré Vám zmenia celý pohľad na vec, a niekedy aj vtisnú slzy do očí, tak potom vnímate takýto problém za banalitu. Čo majú robiť tí narkomani, čo sa im svet rúca pred očami a NIČ sa im NIKDY nevydarí, nie ako dotyčnej osobe, čo sa jej OBČAS NIEČO nevydarí. Ja chápem tá osoba má isté psychické problémy, ale rezať sa za ne? A tí, čo ste tu písali, že sa mi nechystáte ospravedlniť, tak mne to absolútne neprekáža, pretože to ani neočakávam. Viete ja sa stretávam s ľuďmi, ktorý mi už povedali všelijaké veci a keby som od každého mala čakať ospravedlnenie, hmm, tak to by som sa teda načakala. Takže ospravedlnenie nečakám, lenže si neželám aby ste ma urážali na báze jedného fóra. Nepoznáte ma osobne! Neboli ste ani jeden mojím klientom, a môžem Vám povedať, že ani jeden z mojích klientov sa zatiaľ nesťažoval. Pekný večer :)

( Niektorí ľudia sú proste všelijakí, prejavujú typický obranný mechanizmus závisti :))

Delete 2

wtf - otázka: prečo si to zosobňuješ?

napísal som to všeobecne ale keď myslíš :)

aj ja som prežil a stále prežívam

wtf

Ja sa pani psychologičke neospravedlním, stojím si za svojim názorom.
Je síce pekné, čo robíte, ale to neznamená, že k iným ľudom sa máte správať takto...

Delete 2 prežila som na vlastnej koži, je tomu už 7 rokov.. viem o čom hovorím..tak nerozprávaj ked nevieš..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samovrazedne myslienky - Fórum - ZDRAVIE.sk