Ortopéd to so mnou vzdal, ale ja mám stále bolesti

Príspevok v téme: Ortopéd to so mnou vzdal, ale ja mám stále bolesti
SilvaSilva24

Po dlhom statí alebo chodení sa prejavia intenzívne bolesti oboch kolien. Trvá to už niekoľko rokov, bola som aj u ortopéda, ktorý bol zhrozený tým, že to vyzerá na problémy, ktoré prežívajú ľudia v dôchodkovom veku a na môj vek je to príliš nezvyčajné (23 rokov). Ide o to, že doktor nevedel nájsť príčinu prečo mávam tieto bolesti a aby sa ma zbavil uviedol v správe, že nejde o ortopedickú záležitosť a mám si obehať iných doktorov. Tí povedali, že som prakticky zdravá a tiež nevedia príčinu, takže sa to prestalo riešiť. Ale teraz ma vlastne nechali tak a ja neviem, čo robiť. Nemôžem kvôli tomu brať ani brigády, kde sa stojí dlhšie ako tri hodiny, lebo ďalší deň ani nevstanem z postele. Chcem sa spýtať, či mi neviete poradiť aspoň nejaké prípravky, o ktorých viete, že pomáhajú, pretože som si vyhľadávala na internete aj nejaké doplnky, ale všetko sú to len reklamy a neviem, čo naozaj funguje. Máte nejaké skúsenosti ako aspoň trochu zmierniť bolesť? Dnes som mala prvý deň praxe a stála som štyri hodiny vkuse a riadne cítim kolená až sa mi chce z toho plakať. Ďakujem za rady.

SilvaSilva24

ms007: môj mail je kfabook@centrum.sk, budem veľmi rada, keď mi napíšeš, pretože zatiaľ sa to nepohlo žiadnym smerom, skôr mám pocit, že je to horšie :/

Gima

Ja beriem alternativny vyživovy doplnok z kamenneho obchodu vola sa Mumio čiste stoji 15 eur liekov je 30. www.mumio.sk mozte si objednat.

ms007

Mal som podobný problém keď som bol presne v tvojom veku, takže viem o čom vravíš..po záťaži, resp. Po celom dni ma kolená tak boleli že niekedy som sa neubránil slzám. Takže veľmi dobre viem čo prežívaš. No našťastie som sa z toho dostal a už môžem normálne fungovať. Ak je to ešte aktuálne, tak napíš mail a rád ti poradím ako som to riešil ja.

liecitel

ahoj mna by skor zaujimalo ze kedy zacali tie problemy...ziaden zdravotny problem nevznika nahodne..skus si spomenut ci si v tom obdoby nezazivala silne stres ci emocie alebo este pred tym...

miroka

Zmeň doktora ako bolo už viac krát napísané. Na kolena či klby má vplyv aj strava. Skús na čas vynechať kyselinotvornú stravu ,hlavne mlieko , maso , cestoviny , obilniny ... a daj si len zasadité potraviny. Hlavne ovocné a zeleninové šťavy. Ak keď si ešte mladá možno už máš v sebe dosť odpadu a toxínov ktoré sa prejavujú práve bolesťami.

fitMonka

To tazko radit, ked nemas diagnozu.. Urcite zmenit doktora, obehat inych doktorov a v prvom rade zistit, co ti vlastne je. Moze to byt aj nejaky zapalovy problem