Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prepracovanosť

Príspevok v téme: Prepracovanosť
Prepracovaná

Dobrý deň, prosim potrebovala by som radu či tip na prekonanie tzv. syndrómu vyhorenia/prepracovanosti...U mňa to bolo tento rok veľmi náročne. V práci som bola každý deň na maxime, z rôznych termínov v strese, ani keď bolo voľno nevedela som vypnúť a stále som myslela na to, že sa musím prekonať. Teraz však vidim, že toho bolo na mňa až moc, i ked som dosiahla v práci úspech, čo ma veľmi tešilo, citim aj po vyše mesačnom oddychu bez nej vyčerpanosť, nechuť, uzkosť a bojím sa zas toho dňa ked sa vratim aké to zas bude...I ked sa snažim teraz oddychovať nepomáha mi to, lebo ma stále trápia myšlienky.
Za vaše rady vopred dakujem.

dalsi

Spocitaj si, ci sa ti oplati tak v praci stresovat a ci neni lepsie nemakat na hranice svojich moznosti.

Ten, kto dlhodobo takto pracuje sa odpise a nakoniec padne na dno.

Vacsinou taketo usilie nebyva ani adekvatne ocenene. Tak naco sa tak stresovat ? Zvolni tempo.

Typicka definicia vztahu zamestnanec-zamestnavatel je, ze zamestnanec pracuje za svoju mzdu len tolko, aby nebol prepusteny a zamestnavatel plati zamestnancovi len tolko, aby vobec pracoval.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prepracovanosť - Fórum - ZDRAVIE.sk